sponsorlu bağlantılar

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

İnternet başvurusu yapmak istiyorsanız siz de Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfadan öğrenebilir, Türk Telekom müşteri temsilcisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

2019-04-15 19:39:32

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

  Türkiye'de en büyük telekominasyon firmalarından birisi olan Türk Telekom, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. Siz de Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve evde internet başvurusu, fatura ödemeleri, bilgi güncelleme, şifre işlemleri, telefon internet ayarları, 4g açma, hattını yurtdışına açma veya kapama, kayıp bildirimi, numara değişikliği, hat taşıma işlemleri ve tüm operatör işlemlerine anında ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir.

Türk Telekom müşteri hizmetleri

444 1 444

Yukarıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak siz de tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom firmasının çağrı merkezi oldukça yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bundan dolayı çoğu zamanda sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz. Siz de sıra beklemeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Türk Telekom online işlemleri (https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/servisler/sayfalar/mobil-uygulamalar/online-islemler.aspx) kullanabilirsiniz. Türk Telekom sitesine girdiğinizde sağ üst köşede online işlemler yazmaktadır. Buraya tıkladığınızda ise "mobil, internet, ev telefonu ve tv" seçeneklerini göreceksiniz. Hangi ürünü kullanıyorsanız seçerek giriş yapabilir ve online işlemlerden her türlü operatör işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemleri kullanmak istemiyorsanız aşağıda bulunan Türk Telekom müşteri temsilcisine direk bağlanma yollarını da deneyebilirsiniz.

1. İlk olarak TT müşteri hizmetleri "444 1 444" numarasını arayın.
2. Sonrasında sırasıyla "1" ve ardından tekrar "1" tuşuna basın.
3. Daha sonra "3" tuşu ve "1" tuşuna basın.
4. Karşınıza gelecek yeni menüde "4" tuşuna basın.

Siz de bu sayfada yer alan bilgiler ile direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Türk Telekom'a 444 0 375 numarasından da ulaşmak mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayarak ev interneti başvurusu, paket değişiklikleri, tarife işlemleri, ödeme işlemleri gibi tüm operatör işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan ilginizi çekebilecek konulara da göz atabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerinumarası ve direk bağlanma 2019 bilgilerini bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Türk Telekom yurtdışı kullanımına açma
Türk Telekom numaradan isim sorgulama

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

3 yorum yapılmış

Emrah Şaşmaz
Emrah Şaşmaz

3 ay önce Türk telekoma geçiş yaptım 12 tahütleme sözüyle aylık 57 tele olarak paket aldım ilk faturam 350 tl geldi aradım söyledim tahütlemeyi yapmamışlar düzelteceğiz dediler bu arada 2 inci faturam yüksek geldi düzeltmediler faturalarımın toplamı 500 tl hala düzeltmediler bende düzeltecekler diye bekliyorum bu arada faturam dün kapandı arıyorum bağlanamıyorum keşke geçmeseydim Türk Telekom’a hukuk yoluna gideceğim

2019-07-30 11:31:38 -
selcuk erdogan
selcuk erdogan

tıvıbu musterı hızmetlerıne neden baglanamıyorum

2019-03-19 16:28:39 -
Mahmut Diken
Mahmut Diken

Türk Telekom müşteri hizmetlerini verdiğinizden dolayı teşekkür ediyorum.

2019-03-15 16:47:13 -
Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA