Denizbank Ek Hesap Açma (Kurtaran Hesap)

Denizbank ek hesap açmak istiyorsanız kurtaran hesap başvurusu yaparak siz de ek hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Ek Hesap Açma (Kurtaran Hesap)

  Avans hesap, eksi bakiye, eksi hesap gibi bir çok kişi tarafından farklı isimlerle bilinen "Kredili Mevduat Hesabı" ile siz de hesabınızda para olmasa bile bir çok işlemi yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan bilgilere göz atarak siz de Denizbank ek hesap başvurusu yapabilir, hemen hesabınızı açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu

Denizbank Kurtaran Hesap (kredili mevduat hesabı) ile siz de uygun faiz oranlarıyla hesabınızda bakiye olmasa da alışveriş yapabilir, eft ve havale yapabilir, atm'lerden para çekebilirsiniz. Ek hesaplardan fatura ödemeleri de yapabilirsiniz ancak tek kısıtlama şans oyunlarıdır. Ek hesaplardan Nesine, Bilyoner gibi iddaa sitelerine şans oyunları için ödeme yapamazsınız, bunun dışında her türlü alışveriş veya para çekme işlemi kolaylıkla yapılabilir. Ek hesap açmak için bankaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Siz de ek hesap başvurusunu aşağıdaki kanallardan gerçekleştirebilirsiniz.

1. İnternet şubesiden: Denizbank internet şubesine girerek ek hesap başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.
2. Müşteri hizmetleri: Denizbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 800'ü 7/24 istediğiniz zaman arayarak kurtaran hesap başvurunuzu yapabilirsiniz.
3. Banka şubelerinden: Denizbank şubelerine kimlik belgenizle giderek siz de ek hesap başvurunuzu müşteri temsilcisi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
4. Mobil şube: Deniz mobil uygulamasından ek hesap açabilir, faiz oranlarını inceleyebilir, işlem yapabilirsiniz.

Denizbank ek hesap açma isteyen kişilerin, Denizbank'ta vadesiz hesabının bulunması gerekmektedir. Eğer Denizbank hesabınız yoksa ilk olarak Denizbank hesap açma sayfasına göz atarak hesap başvurusu yapmalı ve sonrasında ek hesap başvurusu yapmalısınız.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Mehmet Emin gider

Mrb ek hesap açmak istiyorum

2020-05-03 06:26:52 -
Kapat