Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı Nedir

Vakıfbank ek hesap açmak isteyenlere özel olarak kredili bankomat hesabı ile ilgili tüm bilgiler bu sayfada yer almaktadır. Bu sayfada Vakıfbank kredili bankomat nedir sorusuna cevap yer almaktadır.

Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı Nedir

 

 

 Acil nakit ihtiyaçlarınızda kredi çekmeye yada kredi kartı kullanmaya artık gerek yok! Vakıfbank kredili bankomat hesabı sizler için acil ihtiyaçlarıza özel olarak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz ek hesap, avans hesap olarak da anılabilecek bir hesaptır. Sizde Vakıfbank avans hesabı (kredili bankomat) sayesinde istediğiniz zaman hesabınızda bakiye olmasa bile kullanabileceğiniz bir paranız her zaman kartınızda yüklü olacaktır. Uygun faiz oranlarıyla kullanabileceğiniz kredili bankomat hesabıyla alakalı tüm özellikler bu sayfada yer almaktadır.

VAKIFBANK KREDİLİ BANKOMAT HESABI NEDİR?
Vakıfbank kredili bankomat hesabı, bankomat (banka kartı) hesabınıza tanımlanan eksi bakiyedir. Buna diğer bankalar avans hesap, elma bakiye gibi şeyler de diyebilmektedir. Kredili Bankomat ile hesabınızda para olmasa da paranız istediğiniz zaman hazırdır. Vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmasa da Vakıfbank atm'lerinden istediğiniz zamanda nakit para çekebilirsiniz. Vakıfbank kredili bankomat hesabı başvurusu için de en yakın şubeye giderek başvuru yapabildiğiniz gibi, Vakıfbank internet şubesinden (http://www.vakifbank.com.tr) adresinden "Başvurular" menüsüne girdikten sonra "Kredili Bankomat Başvurusu" menüsündeki ilgili alanları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak için cep telefonunuzdan KMH boşluk TC Kimlik No. boşluk Talep edilen KMH Limitini 5724’e sms gönderin. ATM'lerden başvuru için de "Diğer işlemler - Başvuru - Kredili Bankomat Talebi" sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredili Bankomat Özellikleri

Hesabınızda bakiye olmasa da kredili bankomattan nakit çekebilirsiniz. EFT, havale yada her türlü bankacılık işlemi ek hesaptan yani avans hesaptan kullanılabilmektedir. Düzenli ödeme talimatı vererek yine hesabınızda para olmasa da kredili bakiyeden faturalarınız ödenir. Hesabınız eksi bakiyedeyken, hesabınıza para gelmesi sonucunda eksi bakiye otomatik olarak kapatılır. Kullanılan kredi miktarı, kullandığınız gün kadar faiz bedeli alınır. İnternet şubesi, atm yada telefon bankacılığından başvuru yaptıktan sonra imza atmak için Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

İlgili: Vakıfbank kredili bankomat faiz oranları 2018

Vakıfbank kredili bankomat nedir? Diye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. Sormak istediklerinizle ilgili aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Sizde Vakıfbank'ın bankomat hesabını alarak dilediğiniz zaman hesapta bakiye olmadan para çekebilirsiniz. İsterseniz Vakıfbank bankomat hesap no nerede sayfasına da göz atabilirsiniz.

 

 

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

alpaslan inciı

kredi kartımın limiti benim icin azdır limitimin artırılmasını arz ederim vakıf bank

2019-02-04 02:49:06 -
Kapat