Ziraat Bankası Ek Hesap Açma

Ziraat Bankası ek hesap açma nasıl yapılır diyenler için ek hesap başvurusunu bu sayfada hazırladık.

Ziraat Bankası Ek Hesap Açma

Ziraat Bankası, ülkemizde Osmanlı döneminden beridir hizmet veren kamu bankaları arasında yer almaktadır. Yediden yetmişe her yaştan müşteri potansiyeli bulunan Ziraat Bankası'nda sizde hesap açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası ek hesap başvurusu yapmak için işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfamızda ele aldık.

Ziraat Bankası Ek Hesap Açma

Ziraat Bankası kredili mevduat hesabı açarak sizde hesabınızda yeterli bakiye olmasa dahi alışveriş yapabilir yada Ziraat Bankası atmlerinden nakit para çekebilirsiniz. Ziraat Bankkart ile  gün ATM'lerden saat kredi çekebilir ve kullanılan gün sayısı kadar faiz ödersiniz. Faiz hesabı eksiye düştüğünde kredinin kullanıldığı gün kadar hesabınıza para girişi olduğunda sıfırlanır. Hayat sigortası yapılması zorunlu değildir. Ziraat Bankası'na aşağıda yer alan kanallardan ek hesap için başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizde Ziraat Bankası kredili mevduat hesabı ile hesabınızda para olmasa bile ek hesaptan para çekebilir yada alışveriş yapabilirsiniz. 

 

Size en yakın Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi Ziraat Bankası internet şubesinden ek hesap için (https://www.ziraatbank.com.tr) başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası mobil uygulaması, internet şubesi, atm yada çağrı merkezinden de ek hesap başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası nakit avans başvurusunu bu kanallar aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Ek hesap başvurunuzu yaptıktan kısa bir zaman sonra Ziraat ek hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Ali battal

Ek hesap açtırmak istiyorum

2022-02-23 08:57:03 -
lale yalçın

ek hesap istiyorum

2021-12-12 20:24:30 -
ergün yıldız

Ek hesap acmak istiyorum 5000 tl

2021-10-31 17:12:42 -
Kapat