Ankara Saç Satın Alan Yerler, Kuaförler ve Perukçular

Saçımı satmak istiyorum diyenlere özel olarak Ankara saç satın alan yerler, kuaförler ve istediği özellikler bu sayfada.

Ankara Saç Satın Alan Yerler, Kuaförler ve Perukçular

Saçımı satmak istiyorum, ne kadar eder diye araştıran kadınlara özel bu sayfamızda Ankara saç satın alan yerler, adres, telefon bilgisi ve saçı ne kadara satın aldıklarını hazırladık. Türkiye'nin her ilinde olduğu gibi uzun saçlarını nakite çevirmek isteyen kadınlar saç satın alan yerlere başvuru yaparak saçlarının satışını yapmaktadır. Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar ve diğer ilçelerinde saç satın alan kuaförler, güzellik merkezleri ve perukçular bulunmaktadır. Saç satın alan yerlerle iletişime geçerek saçınızın ne kadar edeceğini öğrenebilirsiniz. Ankara saç satmak istiyorum diye araştırma yapanların aklındaki tüm soruları maddeler halinde yanıtlayacağız.

Saçımı satmak istiyorum ne kadar eder?

Ankara'da saçınızı nakite çevirmek istiyorsanız, öncelikle saç satın alan yerlerin şartlarını bilmeniz gerekmektedir. Saçlarınız sağlıklı, doğal ve uzun olmalıdır. Saçlarınız iyi ve bakımlı ise 350 TL ile 1.000 TL arasında saç satın alan yerler alabilmektedir. Aynı zamanda nadir olarak bulunan renkte bir saçınız varsa 12 Bin TL'ye kadar alıcı bulabilirsiniz. Siyah saç herkeste olduğundan dolayı siyah saçın alım bedeli daha düşük rakamlarda olacaktır.

30 cm uzunluğunda saç ne kadara satılır?

Her saç tipinin farklılıkları bulunduğundan dolayı net rakamı size kuaförünüz veya güzellik merkezi verecektir. Saç satın alan yerlerle iletişime geçerek saçınızı satmak istediğinizi, ne kadara alabileceklerini sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra sağlıklı ve bakımlı 30 cm uzunluğunda bir saç genel olarak 350 TL ile 1.000 TL arasında alıcı bulmaktadır.

Ankara Saç Satın Alan Perukçular

  • Kardelen Peruk: İlkyerleşim, Başkent Blv. No:206 D:41, 06420 Yenimahalle/Ankara (Telefon: 0541 545 21 46)
  • Peruk Ankara: Çankaya, Kızılay, İzmir-1 Cd. Ülkealan Pasajı Necip bey apt 22/7, 06420 Ankara (Telefon: 0538 328 08 62)
  • Matmazel Peruk: Kızılay Mahallesi İzmir 1 Caddesi, Ülkealan Pasajı 22/7, 06420 Çankaya (Telefon: (0312) 418 60 70)
  • Prenses Peruk: Kızılay, İzmir 1 Cad. İzmir Apt. No:20/18 Kat:5, 06440 Ankara (Telefon: (0312) 419 37 07)

Saçını Satmak İsteyen Kadınlar Saç Bakımını Nasıl Yapmalı?

Saçını satmak isteyen kadınlar, saç bakımında birkaç şeye dikkat etmesi gerekmektedir. Saçların doğal bir yapıda olması ve saçların kıvrılmaması, düzleştirilmemesi birinci şarttır. Forseps gibi işleme maruz kalan saçlar doğal yapısından ayrılarak zarar görmektedir. Bu yüzden saçlarınızı uzatarak satmak istiyorsanız doğal saç bakımlarını mutlaka zamanında yapınız. Kuaförler, perukçular ve saç satın alan yerler bakımlı ve kırık uçları bulunmayan saçları satın almak isterler. Kuaförler ve saç satın alan yerler saç satın alırken bu özelliklere dikkat etmektedirler.

Ankara Saç Satış Fiyatları

Saçını satmak isteyen kadınların aklındaki ilk soru saçın ne kadara satılacağıdır. Her ilde bulunan saç satın alan yerler genel olarak birbirine yakın fiyat vermektedir. Bakımlı ve doğal yapıda korunmuş 50 cm uzunluğunda bir saç, genel olarak 1.000 TL ile 2.000 TL gibi rakamla satın alınabilmektedir. Sarı, açık renk ve bulunmayan renklerde saçlar 12 Bin TL gibi yüksek rakamlarla bile alınabilmektedir.

Bakımsız, doğal olmayan, uçları kırık olan saçlar kolay kolay alınmaz. Siz de Ankara'da bulunan kuaförlerden, perukçulardan veya saç satın alan yerlere başvuru yaparak saçınızın ne kadar edeceğini öğrenebilirsiniz. Diğer illerde bulunan saç satın alan yerler ve kuaförler sayfasına da bakarak saç fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlgili sayfa: Saçımı satmak istiyorum ne kadar eder?

Yorum yap: