Saçımı satmak istiyorum, ne kadar eder, nasıl satılır?

Saçımı satmak istiyorum ne kadar eder, saçımı nasıl satabilirim, saç satın alan yerler ile ilgili tüm bilgiler bu sayfada.

Saçımı satmak istiyorum, ne kadar eder, nasıl satılır?

Saçlarımı satmak istiyorum ne kadar eder diye merak edenlere özel olarak, araştırmalarımızı yaparak bu sayfayı hazırladık. Saçlarınız 12 Bin TL değerinde saç satın alan yerler alabilir. Türkiye'nin bir çok ilinde saç satmak isteyenlere bu parayı verecek kuaförler vardır. Saçlarınızı bakımlı ve sağlıklı bir şekilde baktıysanız, daha kolay bir şekilde daha yüksek bir fiyata satışını yapabilirsiniz. Saç almak isteyen kişiler genellikle işlem görmemiş saçları satın almaktadır. Bundan dolayı kimyasallardan uzak durarak saçınızı boyamamanız gerekmektedir. Saçları sağlıklı olan kişilerin saçları daha kolay bir şekilde satılmaktadır. Kuaför ve güzellik merkezleri her saçı satın almayacağı gibi, saç satın alırken belli şartlar ararlar. Saç satın alan ve saç satan pek çok kuaför, güzellik merkezi ve perukçu bulunmaktadır. Bu sayfamızda İstanbul, Mersin, Adana, Ankara, Antalya, Hatay, İzmir, Eskişehir gibi illerde hizmet veren güzellik merkezi, kuaför, perukçu ve saç satın alan yerlerin ilan ve saç satmak istiyorum diyenlerin aradığı tüm gerekli bilgileri hazırladık.

 

Saçımı Nasıl Satabilirim?

Saç satmak isteyenlerin aklındaki ilk soru saçımı nasıl satabilirimdir. Saçlarını satmak isteyen kişiler öncelikle saç satan yerlerin saç almak için aradığı şartları incelemesi gerekmektedir. Saçların sağlıklı olması, doğal olması ve uzun olması aranan ilk şarttır. Siz de saçlarınızı satmak için karar aldısanız, yakınınızdaki kuaförlerden veya internet üzerinde saç satın alan kişilerin verdikleri ilanlardan ulaşarak saçınızın ne kadar ücretle satılabileceğini öğrenebilirsiniz.

 

Saç Satabilmek İçin Saçın Sahip Olması Gereken Özellikler

Saç satın alan yerler, alacakları saçın belli kriter ve özellikte olmasını isterler. Satacağınız saçı alacak yerin genel olarak aradığı şartlar aşağıda yer almaktadır:

  • Saçın doğal bir yapıda olması.
  • Saçların ucu kırık olmaması.
  • Saç uzunluğunun 45 - 75 cm uzunluğunda olması gerekmektedir.
  • Saç alan yerlerin aradığı ilk şart saçın uzun ve sağlıklı olmasıdır.

 

Saçımı Satmak İstiyorum Ne Kadar Eder?

Saç satın alan yerlere saçınızı satacağınız fiyat aralığı, yukarıda belirttiğimiz kriterlere göre belirlenecektir. Eğer aranan şartlara uygun saçınız varsa, 250 TL ile 1.000 TL arasında size fiyat sunacaklardır. Bazı kuaförler ise saçın kilogramı başına 1.000 TL ile 1.750 TL arasında para ödemektedir. Eğer açık renkli ve nadir bulunan renkte bir saça sahipseniz bu rakam 12.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. Siyah renkte saç herkeste olduğundan dolayı siyah saç satış fiyatı da düşük bir rakam olacaktır. Saçınızı satmadan önce birkaç farklı kuaför ve güzellik merkezinden teklif alarak satışını yapabilirsiniz.

 

Saçlarımı nereye satabilirim?

Saçınızı satmaya karar verdiyseniz öncelikle saç satın alan yerleri araştırmanız gerekmektedir. Bir çok ilde hizmet veren kuaförler, perukçular ve güzellik merkezleri saç satın aldığını ilanlarda belirtmektedir. Size yakın olan bir kuaförle görüşme yaparak saçınızın ne kadar edeceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden saç satın alan yerlerle mail yoluyla da iletişim kurabilir, saçınızın özelliklerini belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Siz de saçlarınızı satmak istiyorsanız, internet üzerinde ilan veren güzellik merkezi ve perukçularla görüşme yapabilir, saçlarınızı satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Saçlarınızı satmaya karar verdiyseniz saç bakımınızı mutlaka yapın.

 

Ev hanımlarına kredi

İstanbul saç ekim fiyatları

Sosyal Medyada Paylaş