Albaraka Türk Faizsiz Kredi 2021

Bu sayfadan Albaraka Türk faizsiz kredi kar payı oranlarına göz atarak kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Faizsiz Kredi 2021

Albaraka Türk Katılım Bankası olarak Türkiye'de 1984 yılından beridir hizmet veren banka; faizsiz kredi veren bankalar arasında hizmet vermeye devam etmektedir. Albaraka Türk Bankası'nda faizsiz olarak konut kredisi, taşıt kredisi veya ihtiyaç kredisi kullanabilir, uygun kar payı oranları ve farklı vade seçenekleriyle kredinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Albaraka Türk Hakkında

Albaraka Türk, Türkiye'de faizsiz bankacılığa öncülük ederek 1984 yılında hizmete başladı. Ortadoğu'nun en iyi sermaye şirketleri arasında yer alan Albaraka, İslam Klkınma Bankası (IDB) ile birlikte Türk ekonomisinde yarım yüzyıldan fazladır hizmet veren yerli bir sanayi grubu öncülüğünde kurulan katılım bankasıdır. 30.06.2019 tarihi itibariyle ortaklık yapısında; yabancı ortak payı %65,99, yerli ortak payı %8,77, halka açık olan pay ise %25,23'tür. Albaraka Türk kimin sayfasına da bakabilirsiniz. Albaraka'yı kısaca tanıyın:

 • Cari ve Katılma hesaplarında biriken fonu ticaret ve sanayi finansmanlarında işletiyor, elde ettiğimiz faizsiz kârı müşterilerimizle paylaşıyoruz.
 • Müşterilerimize bireysel finansman, kurumsal finansman, finansal kiralama ve proje bazlı kâr/zarar ortaklığı gibi hizmetler sunuyoruz.
 • Ana ortağımız olan Albaraka Banking Group'un faaliyet gösterdiği Körfez, Ortadoğu ve Kuzey Afrika coğrafyalarında finansal ürün ve hizmet sunma konusunda en iyi bölgesel banka olma vizyonuna sahibiz.
 • Singapur'dan İngiltere'ye, Güney Afrika'dan Fas'a, Avustralya'dan Kazakistan'a 80 ülkede 1000'e yakın bankayla kurduğumuz geniş muhabirlik ağıyla; müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenli dış ticaret yapma olanağı sunuyoruz.
 • Bireysel ve küçük işletmelerin finansal ihtiyaçlarına destek veriyoruz.
 • 2 yurt dışında olmak üzere 230 yurt içi şubemiz ve 3.884 personelimizle müşterilerimize global bir katılım bankası olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Albaraka Türk ihtiyaç kredisi başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanacaksanız siz de Albaraka Türk internet şubesinden veya en yakın Albaraka şubesine giderek sadece kimlik belgenizle kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Katılım Bankaları arasında en uygun kar payı oranları ile bireysel ihtiyaç finansmanını anında kullanabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı siz de hemen karşılayabilirsiniz. Sağlık, eğitim, kırsasiye, beyaz eşya, düğün, tadilat ve farklı kategorilerde ihtiyaç kredisi kullanmak için siz de hemen albaraka.com.tr sitesini ziyaret ederek Sizin İçin - Finansman - İhtiyaç Finansmanı adımlarını takip ederek kredi hesaplaması ve başvurusunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Konut Kredisi

Hayalinizdeki evi almak için sürekli erteliyorsanız artık ertelemenize gerek yok! Siz de Albaraka Türk uygun kar payı oranlarıyla konut finansmanınızı hemen kullanarak hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. %0,96'dan başlayan kar payı oranları ile 120 aya varan uzun ödeme koşulları ile kredi başvurusuna Albaraka Türk şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Konut Kredisi Başvuru Şartları:

 • 18 yaşını tamamladıysanız, konut finansmanına başvurabilirsiniz.
 • Konut finansmanından gerçek kişi (bireysel) olarak yararlanmak isterseniz; kimlik kartınızı, gelir belgelerinizi, maaş bordronuzu ya da net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belgeleriniz ile satın alınacak konutun tapu fotokopisini ibraz etmeniz gerekir.
 • Konut finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhanızı, onaylı bilanço ve gelir tablonuzu, cari yıl mizanınızı, faaliyet belgenizi, varsa tapu fotokopilerini, kira kontratlarınızı, gelir belgelerinizi ve imza beyannamenizi, ayrıca gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.
 • Konut finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; satın alınacak konutun tapu fotokopisini, ortakların kimlik kartlarını, noter onaylı şirket imza sirkülerini, Ticaret Sicil Gazetesi örneğini, oda kayıt belgesini, faaliyet belgenizi, son üç yıla ait bilânço ve gelir tablolarınız ile son üç yılda düzenlenmiş vergi levhanızın fotokopisini, ayrıca gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekir.
 • İstenilen belgelerle, size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayarak başvuru formunu doldurabilir ve yeni eviniz için ilk adımı atabilirsiniz.
 • Ön değerlendirmenin olumlu sonuçlandığında ekspertiz başvurusunda bulunabilir, satın almak istediğiniz ev için yararlanabileceğiniz finansman tutarını öğrenebilirsiniz.
 • Detaylı bilgi ve diğer bankacılık işlemleri için 0850 222 5 666 veya 444 5 666 numaralı Alo Albaraka'yı arayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Albaraka Türk konut kredisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere göz atarak siz de, Albaraka Türk kredi başvurusu yapabilir, en uygun kar payı oranları ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisini hemen kullanabilirsiniz.

İlgili: Faizsiz kredi veren bankalar

Yorum yap: