sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (KATILIM BANKALARI)

Faizsiz krediler 2 kola ayrılmaktadır birincisi faizsiz kredi veren katılım bankaları, diğeri ise faizsiz kredi veren özel bankalardır. Özel bankalar genellikle faizsiz kredilerini "teşvik" adı altında vermektedir. Bu sayfamızda faizsiz kredi veren bankalar 2019 yılında hangileridir sorusunun yanıtı yer almaktadır.

sponsorlu reklamlar

2018-05-05 21:52:37

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 Faizsiz kredi, günümüzde pek çok kişi tarafından aranmaktadır. Türkiye'nin İslam ülkesi olmasından dolayı pek çok kişi bankalardan faizli kredi çekmek istemezler. Bu durumda "katılım bankacılığı" diye adlandırılan faizsiz kredi veren bankalar 2019 yılında hizmetine devam etmektedir. Son dönemlerde faizsiz kredilere talep yükselince Ziraat Bankası ve Vakıfbank da harekete geçmiş ve Ziraat Katılım ile Vakıf Katılım bankalarını "katılım bankaları" arasında hizmet vermesine başlamıştır. Sizde faizsiz kredi veren bankaları araştırarak uygun kar payı oranlarıyla kredinizi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu sayfada tüm katılım bankalarının listesine ulaşabilir, kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Sizde faizsiz kredi avantajlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan "Katılım Bankalarını" tercih edebilirsiniz. Türkiye'de günümüzde 5 katılım bankası hizmet vermektedir. Bunlar Albaraka Türk, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım'dır. Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankası yakın zamanda kurulmuş olsa da kamu bankalarının katılım bankası oldukları için (Ziraat Bankası, Vakıf Bank) kısa zamanda büyük müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmışlardır. Sizde aşağıda yer alan faizsiz kredi veren bankaları inceleyebilir ve hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Albaraka Türk

 

 

https://www.albaraka.com.tr/

 
Türkiye Finans

 
https://www.turkiyefinans.com.tr

 
Kuveyt Türk

 
https://www.kuveytturk.com.tr/

 
Vakıf Katılım

 
https://www.vakifkatilim.com.tr/tr

 
Ziraat Katılım

 
https://www.ziraatkatilim.com.tr


Yukarıda yer alan faizsiz kredi veren bankalar 2019 listesi Türkiye'de "katılım bankacılığı" alanında hizmet veren bankalardır. Katılım bankalarında faiz yerine kar payı oranlarıyla hizmet verilir. İslam Dini esaslarına uygun olarak hizmet veren bu bankalarda faiz asla kullanılmaz ancak şuraya dikkat etmek gerekir "Faizsiz kredi demek, sıfır faizli kredi demek değildir. Bankaların faaliyetlerine devam etmesi için verdikleri kredilerde "kar" elde etmesi gerekmektedir. Bu nedenle bu bankalar "kar payı oranları" ile müşterilerine kredi verirler. Sizde faizsiz kredi veren bankalardan 201 yılında kredi başvurusu yaparak taşıt, konut yada diğer finansmanlara özel olarak destek kredileri alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK: Esnaf kredisi veren bankalar


ALBARAKA TÜRK

Albaraka Türk Katılım Bankası, 1985 yılında Türkiye'de katılım bankacılığı alanında hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde faizsiz kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalardan olan Albaraka Türk, yaptığı yenilikler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Albaraka Türk'te "Konut finansmanı, 0 yada 2. el taşıt finansmanı, dayanıklı tüketim kredisi, işyeri kredisi, arsa kredisi, 2B finansmanı, eğitim finansmanı, diş sağlığı kredisi, düğün finansmanı, tatil finansmanı, hac finansmanı, umre kredisi, yurt hizmetleri finansmanı, yabancıya konut finansmanı" adı altında pek çok farklı kategoride krediler sunmaktadır. Sizde Albaraka Türk internet sitesine yada şubelerine giderek uygun kar payı oranlarıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası 0850 222 5 666 yada 444 5 666'dır. Bu numarayı arayarak da kredi başvurusu yapabilir yada gerekli bilgiyi alabilirsiniz.


TÜRKİYE FİNANS

%100 yerli sermaye ile Türkiye'de 1991 yılında kurulan "Anadolu Finans" 2000 yılında "Faisal Finans" kurumuyla birleşerek Türkiye Finans Katılım Bankası hizmet vermeye başlamıştır. Düşük kar payı oranları ve uzun vade ödeme seçenekleri ile Türkiye Finans'tan kredinizi kullanabilirsiniz. Türkiye Finans Bankası'nda "İhtiyaç, konut, taşıt, motorsiklet, işyeri, yabancıya mortgage" gibi pek çok farklı kategoriye özel kredi başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye Finans müşteri hizmetleri numarası 444 2 444 yada 0850 222 22 44 numaralarını 7/24 arayarak faizsiz kredi başvurusu yapabilir yada detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.


KUVEYT TÜRK

Faizsiz kredi veren bankaların en eskisi olarak ülkemizde 1989 yılında hizmete başlamıştır. En çok tercih edilen faizsiz bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk'te her ihtiyaca özel finansman çözümleri bulunmaktadır. Uygun kar payı oranlarıyla Kuveyt Türk'te "Konut, Araba, Eğitim, İşyeri, Hac-Umre" ve pek çok farklı kategoride kredi kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası ise 444 0 123 yada 0850 251 0 123'ü 7/24 istediğiniz zaman arayarak kredi başvurusu yapabilir yada gerekli tüm bilgileri çağrı merkezinden alabilirsiniz.
İlginizi çekebilir: Kuveyt Türk kimin bankası?

VAKIF KATILIM

Vakıfbank'ın "katılım bankası" olarak 2015 yılında hizmete başlayan Vakıf Katılım Bankası'nda da faizsiz kredi çözümleri bulunmaktadır. Vakıf Katılım'da "Konut kredisi, taşıt kredisi, işyeri kredisi yada arsa kredisi" başvurusu yapabilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 0850 202 1 202 numarasından kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi Vakıf Katılım'ın en yakın şubesine giderek de finansman başvurunuzu anında yapabilirsiniz.


ZİRAAT KATILIM

Faizsiz kredi veren bankalar arasında hizmetine devam eden Ziraat Katılım Bankası, 2015 yılında Ziraat Bankası'nın "katılım bankası"  alt kuruluşu olarak açılmıştır. Ziraat Katılım Bankası'nda uygun kar payı oranlarıyla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın Ziraat Katılım şubelerine gidebilir, yukarıda yer alan internet şubesinden yada 0850 220 50 00 numaralı Ziraat Katılım müşteri hizmetleri numarasından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Faizsiz kredi veren bankalar ek olarak yukarıda yer alan bankaların kredi faiz oranlarıyla, katılım bankalarının kar payı oranlarını karşılaştırıp en uygun krediyi bulabilirsiniz. Ayrıca hükümetin "emeklilere faizsiz kredi" çalışması olmasına rağmen halen net olarak açıklanan bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak çalışmalar onu gösteriyorki emeklilere bankalar artık faizsiz kredi verecek ve emeklilerin daha iyi yaşam koşullarına sahip olmaları için destek olacaklardır, bunlar da devlet bankaları olacaktır. "Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar" haberine de göz atabilirsiniz. 

Ayrıca senetle kredi almak isteyenlere özel hazırladığımız,senetle kredi konusuna da göz atabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA