sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 Kategorisi Kredi Bankalarda

Çağın gerekliliğinden dolayı kredibankalar.com sitemizde faizsiz kredi veren bankalar 2018 yani katılım bankacılığına özel olarak kategori oluşturduk. Artık bu sayfadan faizsiz kredi kampanyalarına ulaşabileceksiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-03-08 00:21:06

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Faizsiz kredi veren katılım bankaları, Türkiye'de pek çok kişi tarafından takip edilmektedir. Bizde kredibankalar.com ekibi olarak, faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangi bankalardır diye merak eden kişilere özel kategori sayfasını yayınladık. Bu sayfa üzerinden ülkemizde katılım bankacılığı alanında hizmet veren bankaların kar payı oranlarını, kredi kampanyalarını ve banka bilgilerini öğrenebileceksiniz.

Hangi Bankalar Faizsiz Kredi Veriyor?

Öncelikle şunu belirtmekte yarar var faizsiz bankacılık demek sıfır faizli kredi demek değildir! İslam bankacılığı da denilen faizsiz bankacılık, İslam dini esaslarına göre hizmet vermekte olup, faiz yerine "kar payı" almaktadır. Bu bankalarda faizle para işletilmezken tüm para banka ana sermayesi üzerinden sağlanır. Buna da açıklık getirdiğimize göre artık faizsiz kredi sunan bankalar listesini de vermekte yarar olduğunu düşünüyorum. İşte 2018 yılında hizmet veren katılım bankaları.


 
1 - Türkiye Finans Bankası%100 yerli sermayeli ilk finans kurumu olan Türkiye Finans 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye Finans bankası "faizsiz katılım bankacılığı" alanında hizmetine devam etmektedir. Türkiye Finans Bankası, Suudi Arabistan'ın ilk bankası olarak hizmete başlayan ve ülkenin en büyük banka kuruluşu olan The National Commercial Bank‘ın %67 hissesine sahip olduğu bir banka kurumudur.

2 - Ziraat Katılım Bankası
Ziraat Bankası'nın "faizsiz bankacılık" alanında hizmet veren alt kuruluşudur. Kamu bankası olarak hizmet vermektedir ve faizsiz bankacılığa talebin artmasıyla birlikte 2015 yılında hizmete başlamıştır. Ziraat Katılım'da konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faizsiz olarak alabilirsiniz.

3 - Kuveyt Türk
Türkiye'de katılım bankacılığının öncülerinden Kuveyt Türk ise 1983 senesinde hizmete başlamıştır. %18'i Vakıflar Genel Müdürlüğü geri kalanını ise Kuveyt'li finans kurumlarının işlettiği banka kurumudur.

4 - AlbarakaAlbaraka Türk Katılım Bankası, 1984 yılında hizmete başlamıştır. Faizsiz bankacılığın öncü kurumu olarak halen hizmetine devam etmektedir. Günümüzde yeni yapılanmasıyla beraber bir çok bankaya göre açık ara büyük bir paya sahiptir. Albaraka Türk 2017 yılında "en iyi katılım bankacılığı" ödülünü almıştır.

5 - Vakıf KatılımYakın zamanda kurulmuş olan Vakıf Katılım Bankası da diğer faizsiz kredi veren bankalar 2018 arasında yer almaktadır. Bu bankadan konut, taşıt kredisini uygun kar payı oranlarıyla kullanabilirsiniz.

Dediğimiz gibi faizsiz kredi veren bankalar 2018 kategorisi üzerinden bu bankaların iletişim adreslerine, kredi kampanyalarına ve faizsiz kredilere ulaşabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA