sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Kredi Veren Tüm Bankaların Listesi

Türkiye'de bazı bankalar İslami usüllere uygun olarak faizsiz kredi vermektedir. Sizler için hazırladığımız faizsiz kredi veren bankalar ile sizde hemen kredi kullanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-03-23 23:34:01

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Faizsiz kredi veren bankalar Türkiye'de İslami usüllere uygun olarak kredi vermeye devam etmektedir. "Katılım Bankacılığı" olarak bilinen bu bankalar çoğu kişi tarafından bilinmese de yine de önemli bir kitle bu bankaları tercih etmektedir. Peki faizsiz kredi nedir ve nasıl yararlanılır, faizsiz kredi sıfır faizli kredi çekmek midir?

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Öncelikle bu sayfamızda faizsiz olarak kredi veren katılım bankalarını sizlere sunacağız. Bunların yanı sıra faizsiz kredi olarak bazı şartlar altında sunulan ve özel bankalar ile kamu bankalarının kampanyalarına değineceğiz. Size hangisi uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz. Faizsiz kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen kişiler bu konuyu inceleyebilir ve hemen faizsiz kredi başvurusu yapabilir. Kredi seçenekleri bankalar tarafından finansman olarak geçmekte olup, kredi başvurusu yapan kişinin kredi notu sorgulama yanı sıra kredi sicili, aylık geliri ve bir kaç kriter daha incelenir.

İlgili sayfa: Faizsiz kredi veren bankalar 2018

Burada dikkat edilmesi gereken nokta faizsiz bankacılık İslami usüllere göre harekte eder ve faiz yerine "kar payı" istemektedir. Yani bu krediler sıfır faizle yada diğer  şekilde kar payıyla veriliyor gibi bir algı da oluşmasın, bankaların ticari hayatlarına devam etmeleri için aldıkları bu kar payları da oldukça doğal karşılanır.

Buna bakabilirsiniz:
Faizsiz Katılım Bankacılığı hakkında bilinmesi gerekenler

İşte Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Ziraat Katılım

Ziraat Bankası'nın alt firması olarak faaliyete geçen Ziraat Katılım şimdiden pek çok kişi tarafından tercih edilir hale geldi. Öyle ki bazı Ziraat Bankası şubeleri kapatılıp yerine Ziraat Katılım açılıyor. Türkiye'de faizsiz kredi veren katılım bankaları arasında yer alan Ziraat Katılım'dan güvenerek kredi kullanabilirsiniz. Oldukça uygun kar payı oranları ile müşterilerine hizmet veren ziraat katılım'a 
https://www.ziraatkatilim.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Vakıf Katılım

Yine devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank'ın alt kuruluşu olarak hizmete başlayan Vakıf Katılım, Katılım Bankaları arasında hizmetine devam etmektedir. Vakıf Katılım da da oldukça uygun kar payı oranlarıyla konut, taşıt ve diğer finansmanlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası'na 
https://www.vakifkatilim.com.tr/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Vakıf Katılım faizsiz kredilerine göz atmak için tıklayın.


Türkiye Finans

QNB Finansbank'la çok fazla karıştırılan bu banka aslında Qnb Finansbank'la alakası olmayan bir bankadır. Türkiye Finans Bankası oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen katılım bankaları arasında hizmet veriyor. Düşük kar payı ve uzun dönem vade seçenekleriyle Türkiye Finans tercih edilebilir. Sizde Türkiye Finans Katılım Bankası'na 
https://www.turkiyefinans.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Albaraka

Son dönemlerde reklamlarda pek çok kez karşımıza çıkan Albaraka Türk, Katılım Bankaları arasında hizmetine devam etmektedir. Albaraka'dan uygun kar payı ile konut, taşıt ve diğer finansmanlarınız için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Albaraka'ya 
https://www.albaraka.com.tr/ adresinden ulaşabilir ve kar payı oranlarını inceleyebilirsiniz.


Kuveyt Türk

Katılım Bankacılığı alanında en eski ve köklü bankalar arasında faaliyet gösteren Kuveyt Türk'ten faizsiz kredi başvurusu yapabilir ve anında finansmanınızı kullanabilirsiniz. 
https://www.kuveytturk.com.tr/ adresinden kar payı oranlarını inceleyebilir, finansmanları hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sizde 2018 yılında faizsiz kredi veren bankalar ile hemen kredi başvurusu yapabilir ve çok uygun kar payı oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bu bankalar, İslami usüller doğrultusunda kredilerini müşterilerine sunmaktadır. Uzun dönem ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile bir çok kişinin tercihi haline gelen bu bankalardan kolay şekilde kredinizi çekebilirsiniz.

Haber: Emeklilere faizsiz kredi müjdesi - Çiftçilere 100 bin tl faizsiz kredi

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA