sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (FAİZ YOK, KAR PAYI VAR)

Ülkemizde bir çok kişi faizsiz kredi veren bankalar 2019 yılında hangileridir diye merak etmektedir. Bu sayfada Türkiye'de hizmet veren faizsiz katılım bankaları listesine ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (FAİZ YOK, KAR PAYI VAR)

2018-05-25 13:31:45

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

  Nakite ihtiyacımız olduğunda hemen bankalara kredi başvurusu yapmak için gidiyoruz. Peki bankaları faizli ve faizsiz diye siz de ayırıyor musunuz? Faizsiz kredi veren bankalar 2019 yılında hangileridir diye merak edenlere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. İslam dini esaslarına göre hareket eden ve kar payı ile kredi veren bankalar aşağıda yer almaktadır. Siz de kredi kullanmak istiyor ancak faizli kredilerden kullanmak istemiyorsanız bu sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz.

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR 2019

Faizsiz kredi veren bankalar, kar payı oranlarıyla kredilerini müşterilerine sunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda bu bankaların sayısı az iken, günümüzde artık bu bankalara talebin artmasıyla beraber Ziraat Bankası Ziraat Katılım'ı, Vakıfbank ise Vakıf Katılım Bankası'nı hizmete açmıştır. Bunların yanı sıra katılım bankası daha hizmetine devam etmektedir. Faizsiz kar payı oranlarıyla ihtiyaç, konut, taşıt finansmanı sağlayan bu bankalardan siz de kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası
Albaraka Türk Katılım Bankası
Türkiye Finans Katılım Bankası
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Vakıf Katılım Bankası


Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar sayfasına da göz atabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası
Albaraka Türk, 1985 yılından günümüze kadar hizmetine devam etmiş faizsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Uygun kar payı oranları 2018 ile siz de Albaraka'dan kredinizi kullanabilirsiniz. 

Türkiye Finans Katılım Bankası

Tamamı yerli sermaye ile 1991 yılında kurulmuş Türkiye Finans Bankası'ndan siz de faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Uygun kar payı oranlarıyla konut, taşıt finansmanları için bankanın şubesine gidebilir veya internet şubesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Faizsiz kredi veren bankalar sayfasında bu bankalarla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Faizsiz olarak yukarıda yer alan bankalardan siz de uygun kar payı oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankaların internet sitesine giriş yaparak kra payı oranlarına göz atabilir ve kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA