Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018


Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Ülkemizde bir çok kişi faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir diye merak etmektedir. Bu sayfada Türkiye'de hizmet veren faizsiz katılım bankaları listesine ulaşabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018
25 Mayıs 2018 Cuma 13:31 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
  Nakite ihtiyacımız olduğunda hemen bankalara kredi başvurusu yapmak için gidiyoruz. Peki bankaları faizli ve faizsiz diye siz de ayırıyor musunuz? Faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir diye merak edenlere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. İslam dini esaslarına göre hareket eden ve kar payı ile kredi veren bankalar aşağıda yer almaktadır. Siz de kredi kullanmak istiyor ancak faizli kredilerden kullanmak istemiyorsanız bu sayfamızı incelemeye devam edebilirsiniz.

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR 2018

Faizsiz kredi veren bankalar, kar payı oranlarıyla kredilerini müşterilerine sunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda bu bankaların sayısı az iken, günümüzde artık bu bankalara talebin artmasıyla beraber Ziraat Bankası Ziraat Katılım'ı, Vakıfbank ise Vakıf Katılım Bankası'nı hizmete açmıştır. Bunların yanı sıra katılım bankası daha hizmetine devam etmektedir. Faizsiz kar payı oranlarıyla ihtiyaç, konut, taşıt finansmanı sağlayan bu bankalardan siz de kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası
Albaraka Türk Katılım Bankası
Türkiye Finans Katılım Bankası
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Vakıf Katılım Bankası

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 sayfasına da göz atabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası
Albaraka Türk, 1985 yılından günümüze kadar hizmetine devam etmiş faizsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Uygun kar payı oranları 2018 ile siz de Albaraka'dan kredinizi kullanabilirsiniz. 

Türkiye Finans Katılım Bankası
Tamamı yerli sermaye ile 1991 yılında kurulmuş Türkiye Finans Bankası'ndan siz de faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Uygun kar payı oranlarıyla konut, taşıt finansmanları için bankanın şubesine gidebilir veya internet şubesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 
Faizsiz kredi veren bankalar listesi sayfasında bu bankalarla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 
Faizsiz olarak yukarıda yer alan bankalardan siz de uygun kar payı oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankaların internet sitesine giriş yaparak kra payı oranlarına göz atabilir ve kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.