Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019


Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Sizlerde Sayfamızda bulunan Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere ulaşabilir,hesaplamalara bakabilir, ve kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019
08 Kasım 2018 Perşembe 20:34 tarihinde paylaşıldı.
Fibabanka'da her zman uygun faiz oranları ile krediler sizleri bekliyor. Sizlerde ihtiyaç kredisinden yararlanmak istiyorsanız Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019'a ait bilgilerine aşağıda ulaşabilir diğer bankaların faiz oranları ile Fibabanka'nın faizlerini karşılaştırabilir ve en uygun krediye başvurunuzu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür.Geçtiğimiz yıl ihtiyaç kredisi vadesi 48 aya kadar verilebilirken BDDK'nın almış olduğu kararla en fazla 36 ay vadeli kredi verilebilmektedir.Sizlerde 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile kredi çekmeyi düşünüyorsanız hemen Fibabanka kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. 

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

İhtiyaç kredilerinde faiz oranları Fibabanka'da %3.47'den başlamaktadır.Sizlerde Fibabanka'dan kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğitim kredisi,ev hanımlarına özel kredi,çalışanlara özel kredi,emeklilere özel kredi gibi ihtiyaç kredilerin yanı sıra Fibabanka'dantaşıt,konut,esnaf ve bir çok farklı kredi çeşitleri de bulunmaktadır.Ayrıca Fibabanka'nın bazı dönemlerde duyuduğu kredi kampanyalarını da takip ederek  daha uygun faizli kredilerden yararlanabilirsiniz İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka kredi başvurusu yapan kişinin kredi notunu, kredi sicilini, geçmiş ödemelerini, finansal durumunu, aylık gelirini sorgulamaktadır. Bu sorgulama işlemi Kredi Kayıt Bürosu (KKB) yani bilinen ismiyle kredi notu sisteminden gerçekleşmektedir. Bir kişinin bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilmesi için kredi notunun en az 1400 seviyesinde yer alması da gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşük seviyedeyse kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuzu yükseltmek için çaba sarf etmelisiniz. Aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu inceleyebilirsiniz, faiz oranları kredi vadesi ve miktarına göre değişebilmektedir.


Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama:


Kredi Miktarı


Vade


Faiz oranı


Aylık ödemesi


5.000 TL


36 AY


3.47


271 TL


10.000 TL


36 AY


3,47


541 TL


15.000 TL


36 AY


3,47


812 TL


25.000 TL


36 AY


3,47


1.211 TL


30.000 TL


36 AY


3,47


1.623 TL


50.000 TL


36 AY


3.47


2.705 TL


Yukarıda bulunan Fibabanka ihtiyaç kredisi hsaplama tablosu 08.11.2018 tarihinde eklenmiş olup banka piyasa koşullarına göre faiz bilgilerini değiştirebilmektedir. Kredi kullanmadan önce faiz oranlarının güncelliğini bankada kontrol ediniz.

Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Kredi başvurusu bankalara yapıldığında hızlı bir şekilde değerlendirme süreci başlar. Kredi notunuz incelendikten sonra bir kaç kritere daha bakılır ve kredi değerlendirme merkezi kredinin sonucunu belirler. Kredi başvuruları yoğunluk olmadığı günlerde genelde aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. İhtiyaç kredilerinde yoğunluk dönemlerinde ise kredi başvuru değerlendirme süreci 3 güne kadar uzayabilmektedir. Konut ve taşıt kredilerinde bu süreç 1 haftayı bulabilmektedir.

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka'a kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler Fibabanka şubelerinden,sms göndererek,internet veya mobil şubeden çağrı merkezinden, atm cihazlarından yapabilirsiniz.Bankaya kredi başvurusu yapıldıktan sonra banka değerlendirme sonrasında başvuru yapan kişiye olumlu yada olumsuz dönüş yapacaktır. Sizlerde Fibabanka'dan en uygun faiz oranlarıyla kredi almak istiyorsanız.Sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 hesaplamasını yapabilir, kredi başvurusu yaparak en uygun faizlerle Fibabanka'dan kredi çekebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kredi faiz oranları 2019
İhtiyaç kredisi faiz oranları 2019


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.