Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları 2019


Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Sizlerde sayfamızı inceleyerek Fibabanka konut kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verilere ulaşabilir,en uygun faiz oranları ile Fibabanka'dan ev kredisi kullanabilirsiniz.

Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları 2019
08 Kasım 2018 Perşembe 20:38 tarihinde paylaşıldı.
Her zman uygun faiz oranlarıyla Fibabanka'da kredi bulunmaktadır. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız Fibabanka konut kredisi faiz oranları 2019 ait bilgilere bakabilir,faizleri diğer bankaların faiz oranlarıyla karşılaştırarak hesaplamanızı yaparak konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. En uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız siz de Fibabanka'yı tercih edebilirsiniz. Bu sayfamızdaki bilgileri inceleyerek konut kredisi faizlerine ulaşabileceğiniz gibi en çok tercih edilen kredi hesaplamalarına da bakabilir, kredi için gerekli belgeleri ve başvuru kanallarını da öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranı

Doların artmasıyla beraber konut kredisi faizleri de oldukça yükselmişti. Bu süreçte emlak piyasası olumsuz etkilenmiş, yükselen faizler sonrasında konut satışları da bitme aşamasına gelmişti.Doların tekrardan geriye çekilmesiyle beraber bankalar da konut kredisi oranlarını düşürmeye başladı. En uygun faiz oranlarıyla her zaman kredi veren banka olan Fibabanka, konut kredilerinde de uygun faizli kredi vermektedir. Ev sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği banka olmasının nedeni uygun faizli krediler vermesinden dolayıdır. Konut kredilerinde vade sayısı maksimum 120 aydır (10 yıl). Siz de 120 aya varan vadelerle ev kredisi kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.


Kredi Miktarı


Vade


Faiz oranı


Aylık ödemesi


40.000 TL


120 AY


3.34,


1.363 TL


50.000 TL


120 AY


3,34


1.704 TL


70.000 TL


120 AY


3,34


2.385 TL


90.000 TL


120 AY


3,34


3.066 TL


100.000 TL


120 AY


3,34


3.407 TL


200.000 TL


120 AY


3,34


6.813 TLFibabanka Bankası Konut Kredisi Başvuru Kanalları:

Fibabanka şubeleri,
Fibabanka internet şubesi (https://www.fibabanka.com.tr),
fibabanka müşteri hizmetleri numarası (
444 88 88),
Fibabanka mobil şube,
Atm.

Konut Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar:

Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi,
Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi,
Çalışma durumunuza göre gelir belgesi,
Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
Satın alınmak istenen konutun tapu belgesi fotokopisi,
Başvuru Formu,
Şubece istenebilecek diğer ek belgeler.

Fibabanka'sına konut kredisi başvurusu yaptığınızda banka hızlı bir şekilde krediyi değerlendirme sürecine almaktadır. Değerlendirme sürecinde kredi başvurusu yapan kişinin kredi notu,finansal,kredi sicili geçmiş ödemeleri,sicili gibi bilgileri incelenecektir. İnceleme sonrasında krediye 'ön onay' verilirse bu durumdan sonra evin değerini ekspertiz belirlemeye gider. 
Evin piyasa değerini belirledikten sonra ekpertiz bunu rapor olarak bankaya sunacak ve sonrasında banka krediye onay verirse evin değerinin en fazla %80'ine kadar kredi kullanabileceksiniz. Yani 150.000 TL piyasa değeri olan eve en fazla 130.000 Lira konut kredisi kullanabilirsiniz. Geriye kalan kısmı peşin olarak vermeniz gerekmektedir. Tüm bankalarda tamamına kredili konut kredisi verilmez, bu yasal olarak geçerliliğini korumaktadır. Siz de Fibabanka konut kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verileri bu sayfadan inceleyebilir, kredi için gerekli evrakları tamamladıktan sonra başvurunuzu yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

İlgili sayfa: Konut kredisi faiz oranları 2019
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.