Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

FAİZ ORANI
TAHSİS ÜCRETİ
TOPLAM ÖDEME
FAİZ TUTARI
YILLIK MALİYET
BANKA KOMİSYONU
TEMİNAT
KEFİL SAYISI
KREDİLENDİRME ORANI
AYLIK TAKSİT
Sponsorlu bağlantılar

Faiz oranlarının düşmesi ve taksit seçeneklerinin çeşitlenmesiyle birlikte pek çok vatandaşımız kredi başvurusu yapmak için araştırmalara başladı. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama detaylarını sizler için araştırdık. Sitemizden güvenli, hızlı ve ücretsiz bir şekilde hesaplamalarınızı yapabilir, güncel faiz oranlarıyla birlikte aylık taksitlerinizi görebilirsiniz. Sağlık, eğitim, tatil, beyaz eşya, düğün vb. ihtiyaçlarınız için nakit sıkıntısı yaşıyorsanız, Garanti Bankası'nın 60 aya varan taksit imkanlarından yararlanarak bireysel ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisine uygulanan düşük faiz oranları sayesinde geri ödemenizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi detaylarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranları dönemsel olarak değişmektedir. En güncel faiz oranlarını sitemizden hesaplama yaparak görebilirsiniz. Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi ile 3 ile 60 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilir, geri ödeme planınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde karşılaştırma yaptıktan sonra başvuru kanallarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

İlginizi çekebilir:

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi 2019

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yıllar önce ihtiyaç kredileri başvuruları sadece banka şubelerinden yapılabiliyordu. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte banka, teknolojik altyapısını geliştirdi ve çeşitli kanallardan da kredi başvurusu almaya başladı. Garanti Bankası tüketici kredisi hesaplamanızı sitemizden güvenli ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Hesaplamanızı yaptıktan sonra kredi başvuru kanallarını inceleyebilir ve hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

 

Garanti Bankası İnternet Şubesinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankaların internet şubeleri vatandaş için büyük kolaylık sağlıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde internet şubeden kredi başvurularınızı yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası internet şube kullanıcısıysanız rahatlıkla tüketici kredisine başvuru yapabilirsiniz. İnternet olan her yerden başvurunuzu yapmak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir: Başvuru- kredi- ihtiyaç kredisi adımlarını takip ederek kredi başvurunuzu internetten hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesine giriş yapmak ve kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız!

 

Garanti Cep İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Her türlü online bankacılık işleminizi Garanti Cep ile yapabilirsiniz. Garanti Cep, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunarak, gün geçtikçe zenginleşiyor. Cep üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu da rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar: Bankacılık işlemleri- başvurular- kredi başvurusu. Bu adımları takip ederek cep uygulaması üzerinden tüketici kredisi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Alo Garanti İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Alo Garanti tam destek hattı sayesinde çeşitli bankacılık hizmetlerinizden telefon aracılığı ile yararlanabiliyorsunuz. Tam destek hattı üzerinden kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, 444 0 333 numaralı Alo Garanti Tam Destek hattını aramak. Aradıktan sonra banka çalışanına kredi talebinizi iletebilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz anında kısa mesaj olarak iletilecektir.

 

Garanti Bankası Şubelerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası ülkemizin 81 ilinde 926 şubesi ile hizmet vermektedir. Size en yakın banka şubesine giderek, ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Çok kısa süre içinde kredi sonucunuzu da öğrenme imkanı bulursunuz.

 

Garanti Bankası Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şubelere giderek zaman kaybetmek istemiyorsanız tek bir mesaj ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, aralarında birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranız, çekmek istediğiniz tutar, vade sayısı ve aylık gelirinizi yazarak 3390’a sms atmak. Kredi sonucunuzda anında cep telefonunuza gönderilecektir.

 

Garanti Bankası ATM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İleri düzeyde teknolojik altyapıyı kullanılarak ve engelli vatandaşlarımız düşünülerek oluşturulan atm’lerden kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Garanti Bankası atm’leri paramatikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde toplam 5055 adet paramatik ile hizmet veren Garanti Bankası, kredi başvurularınızı bekliyor. Paramatikler üzerinden yapacağınız kredi başvurularında avantajlı faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Facebook Sayfasından İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası müşterileri için pek çok kanal üzerinden kredi başvuru yapmalarına olanak sağlıyor. Sizler de, Facebook kullanıyorsanız Garanti Bankası resmi sayfasına girerek ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Facebook sayfası

 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru sayfası üzerinden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz.

 

İhtiyaç kredisi çekmek için kredi notu kaç olmalı?

Günümüz bankaları kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız için bazı araştırmalar yapıyor. Bunlardan bazıları istihbarat, kredi notu ve gelir durumu. Eğer istihbaratınız olumluysa yani herhangi bir yasal takip almadıysanız, kredi notunuz iyiyse ve aylık düzenli bir gelire sahipseniz kredi başvurunuz yüksek ihtimale olumlu sonuçlanacaktır. Bankalar kredi notunu 1 ile 1900 arasında puanlandırmaktadır. Notunu ne kadar yüksek olursa o kadar şanslısınız. 1500 ve üzeri bir puana sahipseniz ve saymış olduğumuz diğer kriterlere de sahipseniz bireysel ihtiyaç krediniz olumlu sonuçlanacaktır. Ödemelerinizi düzgün ve zamanında yaparak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda banka tarafından istenen belgeler şu şekildedir;

  1. T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi
  2. Gelir Belgesi
  • Ücretli çalışanlar:  Güncel bordro (en fazla 2 aylık), gelir yazısı ve imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli kartı ve emekli maaşınızı gösteren hesap cüzdanı
  • Şahıs şirketleri ve firma sahipleri: eYıllık gelir beyanı, işletme hesap özeti ve vergi levhası (güncel olmalı)

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurularında hayat sigortası yapmaktadır. Bu sayede kredinizi güvence altına alabilirsiniz.