Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2021

En uygun Garanti Bankası kredi faiz oranları 2021 yılı seçenekleri arasından ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2021

En uygun faizler ile kredi kullanmak istiyorsanız siz de Garanti Bankası'nı tercih edebilirsiniz. Siz de Garanti Bankası kredi faiz oranları 2021 verilerine göz atarak bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi faizlerinin ne durumda olduğunu inceleyebilir, diğer bankalarla faizleri karşılaştırmalar yaparak kredi hesaplaması yapabilirsiniz. 2021 yılında kredi faizleri ne olacak diye merak eden bir çok kişi, Garanti Bankası'nın kredi faizlerini kontrol etmektedir. Siz de internet üzerinden bankaların kredi faizlerini kontrol ederek kredi karşılaştırması yapabilir ve size en uygun krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredileri genellikle aynı gün sonuçlandırılırken, taşıt ve konut kredisi değerlendirme süreci bir kaç güne kadar uzayabilmektedir. Garanti Bankası'na kredi başvurunuzu şubelerden, müşteri hizmetlerini arayarak, sms göndererek, atm'lerden, mobil ve internet şubesinden yapabilirsiniz.


Garanti Bankası kredi faiz oranı 2021

 

Faiz Oranı

Maksimum Vade

İhtiyaç kredisi

%1,69 - %1,84

36 ay

Konut kredisi

%1,75 - %1,79

120 ay

Taşıt kredisi

%1,74

60 ay

Faiz oranı güncelleme: 27 Mayıs 2021

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
Yeni yıla yeni bir krediyle girerek nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız siz de Garanti Bankası'na bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliriniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde kredi değerledirme sürecine girilmektedir. Başvuru yapan kişinin sicili, kredi notu ve aylık geliri gibi bilgiler ve bir çok farklı kriter incelenerek krediye olumlu veya olumsuz olarak sonuç verilir. Siz de uygun faiz oranıyla kredi çekmek istiyorsanız Garanti Bankası'nı tercih edebilirsiniz. Başvuru yapmak istiyorsanız en yakın Garanti şubesinden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi, Garanti Bankası internet şubesi, Garanti Bankası atm'si, Garanti müşteri hizmetleri, Garanti Cep mobil uygulama veya Garanti Bankası internet şubesinden kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.


Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?
Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra Garanti Bankası başvuruyu hızlı şekilde değerlendirme sürecine almaktadır. Günümüz teknolojisini yakından kullanan ve takip eden Garanti Bankası, ihtiyaç kredilerinde başvuruyu saatler içerisinde sonuçlandırarak kullandırmaktadır. Hatta banka şubesinden kredinizi 30 dakika gibi kısa bir zaman diliminde kullanabilmeniz mümkündür. Konut veya taşıt kredilerinde ise bu süreç 1 haftaya kadar çıkabilmektedir. Garanti Bankası'ndan ihtiyaç, taşıt veya konut kredisini en uygun faiz oranlarıyla siz de kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisini 36 aya varan vadeler, konut kredisimi 120 ay, taşıt kredilerini ise 60 aya varan vade ile kullanabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Garanti'den kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bir çok farklı alternatif başvuru kanalını kullanabilirsiniz.


Garanti Bankası Konut Kredisi
Ev sahibi olmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği banka Garanti bankası olmasındaki en büyük neden,uygun faizli kredi vermesinden kaynaklanıyor. Konut kredisi vade sayısı maksimum 120 aydır (10 yıl). Siz de 120 aya varan vadeler ile birlikte ev kredisinden faydalanmak istiyorsanız Garanti bankası konut kredisi başvurusunda bulunabilir kredinizi kullanabilirsiniz. 

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuru Kanalları:


Garanti Bankası Taşıt Kredisi
Bu konu oluşturulduğu tarihi kapsayacak şekilde hesaplamalar ve faiz oranlarını içermektedir. Garanti Bankası'nda 5 yaşına kadar olan araçlara taşıt kredisi verilmektedir. 48 aya varan vadelerle taşıt kredinizi Garanti Bankası'nda kullanabilirsiniz. Taşıt kredileri; Alınacak aracın kasko değerinin en fazla %70'ine kadar çıkmaktadır. Geriye kalan kısmı ise krediyi kullanacak kişi "peşin" olarak vermek zorundadır. Konut kredilerinde de aynı durum geçerlidir, alınacak evin ekspertiz değerinin en fazla %80'ine kadar ev kredisi kullanılabilmektedir.

Garanti Bankası'ndan sıfır yada ikinci el araç kredisi çekebilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ön başvuruyu Garanti Bankası'nın internet şubesinden, mobil şubeden yapabilirsiniz ancak krediye ön onay gelmesi halinde alınacak aracın ruhsat fotokopisiyle beraber en yakın Garanti şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Alınacak aracın ruhsat fotokopisi, kimlik belgesi ve şubece istenebilecek diğer belgeleri tamamladıktan sonra siz de Garanti Bankası'ndan taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Garanti kredi faiz oranları 2021 araştırmamızı burada noktalıyoruz. 2021 yılına ait kredi faiz oranları sayfaları kredibankalar.com web sitemizde yer almaktadır. Siz de sitemizde yer alan bankaların kredi faizlerini kontrol edebilir, kredi hesaplaması yaparak istediğiniz bankaya online kredi başvurusu yapabirsiniz. Aynı zamanda bir çok bankanın kredi kampanyalarına da sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hatırlatmak gerekirse ihtiyaç kredileri 60 aya kadar, konut kredileri 120 aya kadar, taşıt kredileri ise 48 aya varan vadelerle verilebilmektedir. Bddk'nın aldığı kararla birlikte ihtiyaç kredisi vadesi 48 aydan 60 aya çıkarılmıştır.

Yorum yap: