Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

Eğer kredi kartı borçlarınızı ödemekte güçlük çekiyorsanız, siz de Garanti Bankası kredi kartı yapılandırma yöntemlerine hemen başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

  Bankalara olan kredi kartı ve kredi borçlanızı ödeyemeyecek duruma geldiyseniz "kredi yapılandırma" yöntemi tam da size göre olabilir. Bu sayfamızda Garanti kredi kartı yapılandırma hakkında tüm gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan yöntemler sayesinde Garanti Bankası'na ulaşabilir ve yapılandırma yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

Garanti Bankası tarafından müşterilerine verilen Bonus, Bonus Flexi, Money, Platinum ve diğer kredi kartlarının borcunu ödeyemez durumdaysanız ve nakit sıkkışıklığı yaşıyorsanız, bu durumda bankayla iletişime geçerek durumu bildirebilir ve borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu durum sonrasında borçlarınızı yeniden yapılandırarak taksitlendirebilir, uygun taksitler ile borcunuzu zamanında ödeyebilirsiniz. Bilindiği gibi bankalara olan kredi kartı ile kredi borçlarını zamanında ödememek kredi notunu olumsuz etkilemekte, 3 ay art arda borçları ödememek ise bankaları yasal yollara başvurmak zorunda bırakmaktadır. Bu süreçte borçlu kişi icralık olabilir, mallarına el konulabilir ve maaşının bir kısmına el koyulabilir. Bu gibi kötü durumla karşılaşmamak için Garanti'den borç yapılandırma teklifi isteyebilirsiniz. Eğer kredi borçlarınızı yapılandırmak istiyorsanız aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz. 
Kredi kartı borçlarınızı yapılandırmak için banka şubesine gidebilir veya 0212 410 90 00 'ı arayabilirsiniz. Bu numara Garanti Bankası'nın borç yapılandırma servisidir, 444 0 333 numaralı Garanti müşteri hizmetlerini aramanız halinde sizi yine bu numaraya yönlendirecektir. Garanti Bankası kredi kartı taksitlendirme isteyenler bu yöntemleri kullanarak bankayla iletişime geçerek borçlarını yapılandırabilir. Ayrıca Garanti Bankası yapılandırma teklifini kabul etmeyebilir, böyle bir durumda ise kart borcunuzu başka bir bankaya transfer edebilirsiniz.

Kredi kartı borçlarınızı başka bir bankaya taşımak istiyorsanız, borç transfer kredisi veren bankalar konumuza bakabilir ve diğer bankaların tekliflerini değerlendirebilirsiniz. 

Yorum yap: