Garanti Bankası Mevduat Hesapları

Siz de Garanti Bankası mevduat hesabı açarak paranızı yüksek faiz oranlarıyla 2020 yılında değerlendirebilirsiniz.

Garanti Bankası Mevduat Hesapları

Paranızı değerlendirmek için siz de Garanti Bankası mevduat hesabını kullanabilir ve avantajlı faiz oranları ile kazançlı çıkabilirsiniz. Garanti BBVA'da pek çok farklı mevduat hesabı bulunmaktadır. Bunların başlıcaları e-vadeli hesap, döviz hesabı, vadeli altın hesabıdır. Ayrıca Garanti Bankası'nda enflasyona ensdeksli mevduat hesabı da bulunmaktadır.

 

Garanti Bankası Vadeli Altın Hesabı

Günümüzün en değerli yatırım aracı olan Altın, Garanti Bankası'nda artık daha değerli hale geliyor. Garanti şubelerinden siz de vadeli altın hesabı açarak altınlarınız üzerinden %2,50'ye varan faiz kazancı elde edebilirsiniz. Ayrıca vadeli altın hesabınızda, altınlarınız piyasa değerine göre gittikçe değerlenmeye devam edecektir.
 

İlgili:Garanti Bankası mevduat faiz oranları
 

Garanti Bankası Enflasyona Endeksli Hesap

Garanti Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 3 farklı enflasyon endeksli vadeli mevduat hesabı oluşturuyor. Bu hesap sayesinde enflasyon üzerinden faiz elde edebiliyor, kazanç sağlayabiliyorsunuz. Garanti Bankası’nda enflasyon endeksi hesaplar 92 ile 400 gün arasında açılabilmektedir. Yazımızın devamında hesapların özelliklerini öğrenebilir, kendinize uygun olan hesabı seçerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Enflasyon endeksi hesap sayesinde mevcut paranızı korur aynı zamanda da faiz oranı ile kazanç elde etmiş olursunuz. Enflasyon oranlarına göre değişen mevduat ürünleri ile faiz elde etmek istiyorsanız, vakit kaybetmeden Garanti Bankası enflasyon endeksli hesaptan yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası enflasyon endeksli mevduat hesap özellikleri ve bütün detayları sayfamızda bulabilirsiniz. 

 

Hesaplama yap: Mevduat faizi hesaplama
 

Enflasyon Endeksli Hesap Özellikleri

Garanti bankası, uzun vadeli mevduat, faiz koruma mevduat ve ara faiz dönemli hesap olmak üzere 3 farklı seçenek sunmaktadır. Hesap özelliklerini detaylı bir şekilde sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
 

Enflasyona Endeksli Uzun Vadeli Mevduat Hesabı:

Bu hesaptaki faiz oranı, vade sonundaki güncel tüfe endeksi yıllık değişim oranı ve ek oran üzerinden hesaplanır. Hesap 367 ile 400 gün vade seçenekleri ile açılabilir. Bu hesapla vergi avantajı sağlayabilirsiniz çünkü 12 aydan uzun olarak açılan hesaplarda, gelir vergisi % 0’dır. 
 

Enflasyona Endeksli Faiz Korumalı Mevduat Hesabı:

Faiz korumalı mevduat hesabı, 92 ile 400 gün vade seçenekleriyle açılabilir. Bu hesaptaki faiz oranı, hesap açıldığında taahhüt edilen faiz oranı ile vade bitimindeki güncel tüfe endeksli yıllık değişim oranı + ek oran karşılaştırılarak yapılır. Karşılaştırma sonucunda yüksek olan faiz oranı üzerinden getiri elde edersiniz. 
 

Enflasyona Endeksli Ara Faiz Dönemli Hesap:

367 ile 400 gün vade seçeneklerinden yararlanarak hesabınızı açabilirsiniz. Aylık, 3 aylık ve 6 aylık dönemlerde faiz alabilirsiniz. Bu hesaptaki faiz oranı, hesap açıldığında taahhüt edilen faiz oranı ile vade bitimindeki güncel tüfe endeksli yıllık değişim oranı + ek oran karşılaştırılarak yapılır ve yüksek olan faiz oranı üzerinden getiri elde etmeniz sağlanır.  Enflasyon endeksli hesap sayesinde faiz oranıyla kazanç elde edebileceksiniz. Garanti Bankası enflasyon endeksli mevduat hesabından yararlanarak kazanç sağlamak istiyorsanız, banka şubelerine gidebilir, garanti internet bankacığını ve cep şubeyi kullanarak hesap açtırabilirsiniz.

 

Karşılaştır: En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Yorum yap: