Garanti Bankası Personel Alımları 2021

Garanti Bankası 2021 yılı personel alımları için beklenen ilanları yayınladı. Sizler de, Garanti Bankası personel alımları 2021 hakkında bütün merak ettiklerinize, yazımızda ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Personel Alımları 2021

Her geçen gün çalışanlarına değer katan Garanti Bankası’yla, kariyer basamaklarını tırmanmak artık kolay. Garanti Bankasının yayınladığı iş ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirere, bu sektördeki kariyerinize başlayabilirsiniz. Garanti Bankası personel alımları 2021 ve açık pozisyonlara son başvuru tarihlerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde hızla gelişen Garanti Bankası’nın bir parçası olarak, çeşitli başarılara imza atabilirsiniz. İşte, Garanti Bankası ailesine katılmak için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar.

GARANTİ PERSONEL ALIMI

Türkiye’de çok sayıda şubesi bulunan Garanti Bankası, 5 farklı pozisyonda iş ilanı yayınladı. Bankada kariyer yapmak isteyen çoğu gencimizin, merakla beklediği ilanlar garanti kariyerde yayınlandı. Garanti bankası personel alımları detaylarına, haberimizi okuyarak ulaşabilirsiniz. İşte, Garanti bankası personel alımları hakkında merak edilenler.

Garanti Bankası iş başvuruları ne zaman sonlanıyor?

Garanti Bankası 5 farklı pozisyon için alım yapıyor. Garanti Bankası, kariyer sayfasından yayınladığı ilanda, çeşitli pozisyonlara eleman alacağını duyurdu. Hangi pozisyonlara eleman alacağını ve son başvuru tarihlerini merak ediyorsanız, tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Eleman alımı yapılacak poz.

İl

Son başvuru

Garantili gelecek- şube

İstanbul/ Ankara/ Bursa/ Adana/ Gaziantep

13.03.2019

Talent day

Ankara/ İstanbul

13.01.2019

 Güvenlik görevlisi

İstanbul

 -

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi

Sivas

-

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi

Sivas

-

TÜM BANKALAR: BANKA SINAVLARI


Garanti Bankası, müşteri ilişkileri temsilcisi olarak şubelerde görevlendirilecek adaylarda, lisans/ yüksek lisans mezunu ya da üniversite 3-4. Sınıf öğrencisi olma, iyi derecede İngilizce bilme şartları aramaktadır. Garanti Bankası’na Management Trainee olarak katılmanın ilk aşamasını tamamlamak istiyorsan, iyi derecede İngilizce biliyorsan ve üniversitede örgün öğretim gören 4. Sınıf öğrencisiysen Talent  Day programına başvurabilirsin. 1,75 cm boyunda, lise mezunu, İstanbul’da ikamet ediyor ve silahlı güvenlik kimliğine sahipsen güvenlik görevlisi pozisyonu için başvuruları gerçekleştirebilirsin. Telefon bankacılığı personeli için aranan kriterler: myo ve lisan öğrencisi olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Sivas’ta ikamet edebilecek olmak, ikna kabiliyeti yüksek olmak. Yukarıda aranan kriterlere dikkat ederek, uygun olan pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası personel alımları 2021 ve yayınlanan iş ilanlarının son başvuru tarihlerini dikkatlice inceleyerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası kariyer sayfasından (https://garantilikariyer.garanti.com.tr) başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat