Garanti Bankasından Kadınlar Gününe Özel Taşıt Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel bir kampanya başlattı. Türkiye'nin en büyük özel bankalarından olan Garanti, 8-18 MArt tarihleri arasındaki taşıt kredisi başvurularında uygun faiz oranlarıyla kampanya başlattığını duyurdu.

Garanti Bankasından Kadınlar Gününe Özel Taşıt Kredisi Kampanyası

 

 Garanti Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası ile 8-18 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında faizler minimum seviyeye indirildi. Eğer siz de taşıt kredisi kampanyaları 2017 arıyorsanız Garanti'nin sunmuş olduğu bu kampanyadan gün geçmeden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası, Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Sunduğu hizmetler ve gelişmiş teknolojik yapısı itibariyle Garanti'den taşıt kredisi kullanacak olan tüketiciler öncelikle kampanyaları takip etmelerini önermekteyiz.

Garanti'nin Dünya Kadınlar Günü için oluşturduğu kampanya kapsamında %1,29 faiz oranıyla aracınızı alabilirsiniz. Sıfır km araçlarda ise markalara göre değişen faiz oranları kampanyasından yararlanmak için hemen 444 6866 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası 444 Otom (444 6866) aracılığıyla oluşturulan kampanya 8 Mart 18 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Fakat bu kampanyada Garanti'nin aradığı bazı şartları vardır;

 

  •  Kampanyadan kadın müşteriler yararlanacaktır
  • Kampanya 444 OTOM'dan yapılan başvurular için geçerlidir
  • Bireysel taşıt kredilerinde en fazl vade 48 aydır.

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir. Kadın müşterilere özel olarak oluşturulan bu kampanyanın son tarihi 18 Mart 2017 de sona erecektir.
 

Yorum yap:

Kapat