Garanti Bankası Enflasyon Endeksli Hesap

Garanti Bankası Enflasyon Endeksli Hesap

Siz de mevduatınızı Garanti Enflasyon endeksli hesap ile değerlendirin, enflasyona göre yüksek faiz kazancı elde edin.

Garanti Bankası Enflasyon Endeksli Hesap

2019-05-20 23:21:00

 Mevcut paranızı değerlendirmek istiyor ama bir türlü nasıl değerlendireceğiniz konusunda karar veremiyorsanız, Garanti Bankası enflasyon endeksli mevduat hesabından yararlanabilirsiniz. Enflasyon endeksi hesap sayesinde mevcut paranızı korur aynı zamanda da faiz oranı ile kazanç elde etmiş olursunuz. Enflasyon oranlarına göre değişen mevduat ürünleri ile faiz elde etmek istiyorsanız, vakit kaybetmeden Garanti Bankası enflasyon endeksli hesaptan yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası enflasyon endeksli mevduat hesap özellikleri ve bütün detayları sayfamızda bulabilirsiniz. 

 

Garanti Bankası Enflasyona Endeksli Hesap
 

Garanti Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 3 farklı enflasyon endeksli vadeli mevduat hesabı oluşturuyor. Bu hesap sayesinde enflasyon üzerinden faiz elde edebiliyor, kazanç sağlayabiliyorsunuz. Garanti Bankası’nda enflasyon endeksi hesaplar 92 ile 400 gün arasında açılabilmektedir. Yazımızın devamında hesapların özelliklerini öğrenebilir, kendinize uygun olan hesabı seçerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 
 

Enflasyon Endeksli Hesap Özellikleri

Garanti bankası, uzun vadeli mevduat, faiz koruma mevduat ve ara faiz dönemli hesap olmak üzere 3 farklı seçenek sunmaktadır. Hesap özelliklerini detaylı bir şekilde sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
 

  1. Enflasyona Endeksli Uzun Vadeli Mevduat Hesabı:

 

Bu hesaptaki faiz oranı, vade sonundaki güncel tüfe endeksi yıllık değişim oranı ve ek oran üzerinden hesaplanır. Hesap 367 ile 400 gün vade seçenekleri ile açılabilir. Bu hesapla vergi avantajı sağlayabilirsiniz çünkü 12 aydan uzun olarak açılan hesaplarda, gelir vergisi % 0’dır. 
 

  1. Enflasyona Endeksli Faiz Korumalı Mevduat Hesabı:

 

Faiz korumalı mevduat hesabı, 92 ile 400 gün vade seçenekleriyle açılabilir. Bu hesaptaki faiz oranı, hesap açıldığında taahhüt edilen faiz oranı ile vade bitimindeki güncel tüfe endeksli yıllık değişim oranı + ek oran karşılaştırılarak yapılır. Karşılaştırma sonucunda yüksek olan faiz oranı üzerinden getiri elde edersiniz. 
 

  1. Enflasyona Endeksli Ara Faiz Dönemli Hesap:

 

367 ile 400 gün vade seçeneklerinden yararlanarak hesabınızı açabilirsiniz. Aylık, 3 aylık ve 6 aylık dönemlerde faiz alabilirsiniz. Bu hesaptaki faiz oranı, hesap açıldığında taahhüt edilen faiz oranı ile vade bitimindeki güncel tüfe endeksli yıllık değişim oranı + ek oran karşılaştırılarak yapılır ve yüksek olan faiz oranı üzerinden getiri elde etmeniz sağlanır. 

 

Karşılaştır: En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

 

Enflasyon endeksli hesap sayesinde faiz oranıyla kazanç elde edebileceksiniz. Garanti Bankası enflasyon endeksli mevduat hesabından yararlanarak kazanç sağlamak istiyorsanız, banka şubelerine gidebilir, garanti internet bankacığını ve cep şubeyi kullanarak hesap açtırabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar
Tarih : 2020-01-20 18:12:32
Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Oldu 2020
Tarih : 2020-01-17 18:27:57
Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Kredi
Tarih : 2020-01-17 13:47:36
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: