Bitcoin Ne Olur 2018 Kripto Para Piyasasında 61 Milyar Dolarlık Değişim
Sponsorlu Bağlantılar

 

Bitcoin Ne Olur 2018 Kripto Para Piyasasında 61 Milyar Dolarlık Değişim

 

İnternet üzerinden kullanılan ve arkasında bir devlet yada kuruma bağlı olarak çalışmayan, son günlerce bazı ülkelerden gelen kripto para birimleri ile ilgili yasalarla birlikte sert değişiklikler olan Bitcoin ne olur 2018, kripto para piyasalarının hacmi 830 milyar dolara kadar çıktı.

 

Sponsorlu reklamlar
Bitcoin Ne Olur 2018 Kripto Para Piyasasında 61 Milyar Dolarlık Değişim
Özellikle Bitcoin ne olur 2018 sorusunu bir çok kişinin merak ettiği ve Bitcoin'e yatırım yapılır mı diye kara kara düşündüklerini biliyoruz. Öyle olunca bizde Sözcü'de yer alan bu haberi sizlere ulaştırmak istedik. Zira, bir devlet otoritesiyle yönetilmeyen bu para biriminin artış olmasıyla birlikte, ülkeler de atak yaptı ve bu para ile ilgili yasalar çıkarmaya başladı. Böyle olunca da Bitcoin başta olmak üzere diğer kripto para birimlerinde de ani yükselişler yaşanıyor.

Son 2 güne bakılırsa 61 milyar dolar yükselişi olan bu pazar 830 milyar doları görmüş oldu. Kripto para birimlerinin belirleyicisi ve ana babası Bitcoin ise son 24 saatteki hareketi ile yüzde 0.72 geriledi ve 16 bin dolar seviyelerinden işlem gördü. Bitcoin'in fiyatına bugün baktığımızda ise TL cinsinden 62.400 seviyelerinde olduğunu da görmekteyiz. Bitcoin diper yandan, 1384 adet kripto paranın oluşturduğu piyasanın da yüzde 34'ünü kapsadığı biliniyor. Ayrıca Bitcoin'e rakip yeni para birimlerinin de yakın zamanda piyasaya sürüleceği de gündem olmuş durumda.

Bitcoin ne olur 2018

Bitcoin'e 2018'de yatırım yapılır mı, bitcoin artar mı 2018, bitcoin 2018'de ne olur gibi sorular son zamanlarda bir çok kişinin merak konusu olmuş durumda. Uzmanlar yani ekonomistler gerek televizyon kanallarında gerekse haber sitelerinde bu para birimine güvenilmemesi gerektiği, ani çıkışları olduğu gibi inişlerinin de olabileceğini belirtiyor. Biz de bu haberlere bakarak Bitcoin'e yatırım yapmanın oldukça riskli olduğunu söylüyor ve büyük ihtimalle sert bir inişin 2018 yılında beklendiğini tahmin ediyoruz. Ayrıca Bitcoin yükselecek diye haber yapan kişiler ise, Türkiye'de bitcoin satışı yapan kişilerin sponsorluklu reklamları olduğu için, bu işe yatırım yapılmadan önce daha önce bir planlama ve dikkatli olunması konusunda da uyarıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:Reklamı Kapat