Elden taksitle telefon almak ve taksitle satan yerler

Elden taksitle telefon satan yerler ve senetle telefon almak hakkında tüm merak edilenler bu sayfada.

Elden taksitle telefon almak ve taksitle satan yerler

Son zamanlarda pek çok kişi tarafından merak edilen elden taksitle telefon alma hakkında tüm merak edilenleri bu sayfamızda hazırladık. Özellikle kredi kartı ile "taksitli" olarak telefon satışının yasaklanması sonrası pek çok kişi, elden taksitle telefon satan mağazalara başvuru yapmaktadır. Aynı kredi kartıyla taksitli şekilde telefon alıyor gibi siz de senetle cep telefonu satın alabilirsiniz. 24 aya kadar taksit seçenekleri ile Mutlu Evim, Teknosa, Evkur, Arçelik gibi mağazalardan senetle telefon nasıl alacağınız hakkında tüm merak edilenleri aşağıda sıraladık.

 

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Konya, Antalya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Bursa, Sakarya, Hatay ve diğer şehirlerde elden taksitle telefon almak istiyorum, taksitli olarak telefon satan mağazalar hangileri diye merak ediyorsanız bu sayfayı dikkatli şekilde incelemeye devam edebilirsiniz. Siz de tercih ettiğiniz mağaza veya taksitli olarak telefon satan telefonculardan 24 aya varan taksitlerle elden taksitli olarak cep telefonu satın alabilirsiniz. Güncel yasaya göre;

 • 3.500 TL'ye kadar olan cep telefonları 12 ay,
 • 3.500 TL üzeri cep telefonları 6 aya kadar taksit yapılmaktadır.

 

Elden taksitle telefon nasıl alınır?

Peşinatsız, kredi kartsız 3,6,9,12 ve 24 ay vade ile istediğiniz taksit seçenekleriyle Samsung, Apple, Huawei, Xianomi ve diğer marka cep telefonları almak artık mümkündür. Senetle ve kefilsiz olarak taksitli cep telefonu almak için mağazaların belirlediği şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar genel olarak:

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Gelir sahibi olmak,
 • Kredi sicilinin temiz olması,
 • Gelir belgesi sunabilmek.

 

Elden taksit seçeneğini kullanarak bir çok mağazadan T.C. kimlik belgesi, SGK hizmet dökümü, ikametgah belgesi ile beraber bu mağazalara giderek taksitli telefon almak istediğinizi söyleyerek başvuru yapabilirsiniz. Elden taksitle telefon satan mağaza T.C. numaranızdan kredi notu ve kredi sicil sorgulaması yapacaktır. Eğer bankalara veya finans kurumlarına borcunuzu geciktirdiyseniz ve kredi siciliniz kötüyse, bu mağazalardan da taksitli olarak telefon almanız zorlaşacaktır.

 

Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Konya, Antalya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Bursa, Sakarya, Hatay ve bir çok farklı şehirde, elden senet ve taksitli olarak telefon satan pek çok mağaza bulunmaktadır. Evkur, Arçelik, Beko ve bir çok mağaza kendi bünyesinde kredi vererek eşya ve cep telefon satışı yapmaktadır. Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet veren ve elden taksitli olarak senetle peşinatsız, vade farksız cep telefon satan güvenilir mağazaları aşağıda başlıklar halinde sıraladık. İşte elden taksitle telefon satan mağazalar:

 • Evkur mağazaları.
 • Mutlu Evim.
 • Arçelik.
 • Beko
 • Teknosa
 • Media Markt
 • Vodafone
 • Turkcell
 • Turk Telekom

 

Evkur Elden Taksitle Telefon Almak

Türkiye'nin her yerinde hizmet veren Evkur Mağazaları, elden taksit seçenekleri ile cep telefonu satmaktadır. 12 aya varan taksit seçeneği ve kredi kartı ya da online alışveriş kredisi kullanarak, kefil olmadan hiçbir şart olmadan telefon satın alabilirsiniz. Apple, Samsung, Huawei, Oppo, Xianomi, TCL gibi farklı cep telefon markaları Evkur'da satılmaktadır. Dolar, ülkemizde sürekli olarak değiştiğinden ve cep telefon fiyatları da dolara göre belirlendiğinden dolayı buraya telefon fiyatı ile alakalı bir bilgi ekleyemiyoruz. Siz https://www.evkur.com.tr/telefon sayfasına giderek Evkur'da cep telefonların ne kadar olduğunu, taksit seçeneklerini ve telefon modellerini karşılaştırabilirsiniz.

 

Arçelik Taksitle Cep Telefon Satışı

Türkiye'nin her yerinde hizmet veren Arçelik mağazalarında da bir çok markanın farklı modellerinde cep telefonları satılmaktadır. Siz de Arçelik mağazasına giderek 12 aya varan elden taksit imkanı ile mağazaya taksitli cep telefon almak için başvuru yapabilirsiniz. Samsung, Huawei, İphone, Oppo, Xianomi ve bir çok farklı markanın satışı Arçelik mağazalarında yapılmaktadır. Kredi notunuz iyi durumda ise, kimlik belgenizle beraber Arçelik mağazlarına başvuru yapabilirsiniz.

 

Mutlu Evim Taksitli Telefon

Mutlu Evim mağazasına giderek Samsung, İphone, Huawei, Oppo, Xianomi gibi farklı markaların modellerini elden mağaza taksiti ile satın alabilirsiniz. 3, 6, 12 ve 24 ay vade seçeneği ile dilediğiniz marka cep telefonunu mağaza taksiti ile satın alabilir, taksit ödemelerinizi Mutlu Evim mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

 

Teknosa Telefon Kredisi

Teknosa mağazalarına başvuru yaparak telefon kredisini anında mağazadan alabilirsiniz. Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet veren Teknosa mağazalarına başvuru yaparak 36 ay taksitli olarak cep telefon kredisi çekebilirsiniz. Teknosa alışveriş kredisi sayfasına göz atarak bankanın sunduğu kredi şartlarını ve detayları öğrenebilirsiniz.

 

Media Markt, Vatan, Beko ve Vestel Mağazalarından Elden Taksitle Telefon Alma

Media Markt Taksitle telefon: Media Markt mağazalarından, mağaza içerisinde alışveriş kredisi başvurusu yaparak 12 aya varan vadelerle istediğiniz markanın cep telefonunu taksitli olarak satın alabilirsiniz. Media Markt mağazalarına özel telefon kredisi veren bankalar arasında Denizbanki Yapı Kredi, Garanti BBVA yer almaktadır.

 

Vatan Telefon Kredisi: Vatan mağazalarında, anlaşamalı bankalar ile mağaza içerisinde anında telefon kredisi kullandırılmaktadır. 24 aya varan vadelerle alışveriş kredisini Vatan mağazalarında yapabilir, Vatan mağazasından dilediğiniz marka cep telefonunu taksitli olarak satın alabilirsiniz. Vatan telefon modelleri sayfasına bakarak telefonların güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Beko ve Vestel Taksitli Telefon Almak: Beko veya Vestel mağazalarında da elden taksitli olarak cep telefon satışı bulunmaktadır. Bir çok markanın farklı modelini Beko veya Vestel mağazalarından satın alabilirsiniz. 24 aya varan taksit seçenekleri ile senetle telefon satın alabilirsiniz.

 

Faturalı Hat Üzerine Telefon Almak

Vodafone, Türk Telekom veya Turkcell faturalı hat üzerine kredi çekerek siz de taksitli olarak cep telefonu satın alabilirsiniz. 12 aya varan vadelerle, faturanız üzerine telefon satın almak için operatör bayinizi ziyaret ederek puan sorgulaması yapabilirsiniz. Puan sorgulaması yaptıktan sonra satış temsilcisi hangi cihazları faturanız üzerine taksitli olarak alabileceğinizi söyleyecektir. İstediğiniz cep telefonunu taksitli olarak satın alarak faturanız üzerine taksit yaptırabilirsiniz. Daha fazla detay almak ve ayrıntıları öğrenmek için faturalı hatta kredi sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan güncel bilgileri inceleyerek elden taksitle telefon alma hakkında tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

 

Telefon kredisi veren bankalar

Kredi kartına taksitle telefon

Yorum yap:

Kapat