Mersin İngilizce Kursu Fiyatları - 2022 Kurs Fiyat Listesi

Mersin İngilizce kursu fiyatları araştırması yaparak bu sayfamızda kurs ücretlerini karşılaştırdık.

Mersin İngilizce Kursu Fiyatları - 2022 Kurs Fiyat Listesi

Mersin İngilizce kursu fiyatları, özel İngilizce kursu almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. İngilizce kursuna giderek yabancı dil öğrenmek isteyen kişiler, özel olarak İngilizce kursu alarak İngilizce'yi öğrenebilirler. Günümüzde gerek iş başvurusunda gerekse günlük hayatta artık İngilizce olmazsa olmaz bir dil haline gelmiştir. Daha önce İngilizce kursu fiyatları karşılaştırmasını yayınlamıştık ancak bu içerik tamemen Türkiye'de hizmet veren kurs ücretlerini gösteriyordu. Ancak bu sayfamızda Mersin merkez ve ilçelerinde bulunan özel İngilizce kursunun fiyat araştırmasını hazırladık.
 

İngilizce, günümüzde hemen hemen herkesin öğrenmesi gereken bir dil haline gelmiştir. Bir iş görüşmesine gittiğinizde "ben İngilizce biliyorum" demek yeterli değildir, aynı zamanda İngilizce'yi iyi biliyor ve telafuzunu iyi derecede yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Türkiye'de halk arasında sık olarak kullanılan "bir lisan bir insan" sözü, İngilizce bilmeyi en net şekilde özetler niteliktedir. İngilizce dilini öğrendiğinizde Türkçe kaynak bulamadığınız konularda küresel çapta araştırmalar gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden İngilizce bilen diğer insanlarla tanışabilir, herhangi bir konuda yardım isteyebilirsiniz.
 

Günümüz internet çağında artık tüm sektörler internet üzerinden yapılabilir hale gelmiştir. Bunun yanı sıra İngilizce'yi biliyor olmak, sizi yabancı bilmeyen insanlara göre bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Özellikle iş başvurularında "iyi derecede İngilizce biliyor olmak" yanı sıra ikinci bir yabancı dil bile sizi diğer kişilerden ayıracaktır.
 

İngilizce kursları genel olarak, seviye farklarının ortadan kaldırılması için İngilizce seviyenizi belirleyen bir sınava girerek belirlenmektedir. Her seviye için farklı İngilizce kursu açılacaktır. Bu sınıfta bulunan herkesin hemen hemen eşit İngizce bilmesinden dolayı, İngilizce'yi öğrenme süreniz de kısalacaktır. "Reading, Speaking, Listening" gibi kategorilerde öğrenme metotlarıyla beraber süreç hızlı bir hale dönüşecektir.
 

Mersin İngilizce özel ders verenler ise, kişiye özel birebir canlı yüzyüze veya online eğitim vermektedir. Özel ders alırken hocanın puanını, İngilizce seviyesini, eğitim durumunu sorgulamanız sizin yararınıza olacaktır. Adana'da özel İngilizce dersi veren hocalara ulaşmak günümüz internet çağında çok kolay bir durumdur. Google'a "Mersin ingilizce özel ders verenler" yazarak karşınıza pek çok sayfa bulabilirsiniz.

Eğer komisyon sitelerinde uğraşmamak istiyorsanız, Google haritalar'da arama yapabilir, özel İngilizce dersi verenlere direkt olarak ulaşabilirsiniz.
 

Mersin İngilizce Kursu Fiyatları

2022 Mart ayı itibariyle Mersin İngilizce kursu fiyatları listesini sizin için hazırladık. Fiyatlar ortalama olarak kafanızda bir rakam oluşturması açısından hazırlanmıştır. İngilizce kursu veren firma veya kişi ile iletişime geçerek güncel fiyat teklifi alabilirsiniz. Mersin İngilizce kursu ücretleri ile ilgili en güncel bilgiyi almak için kursu aramak doğru bir tercih olacaktır.

A1 Elementary Kuru Fiyatı

750 TL – 1700 TL arasında değişmektedir.

A2 Pre İntermediate Kuru Fiyatı

750 TL – 1700 TL arasında değişmektedir.

B1-Intermediate Kuru Fiyatı

750 TL – 1700 TL arasında değişmektedir.

B2-Upper- Intermediate Kuru Fiyatı

750 TL – 1700 TL arasında değişmektedir.

C1-Advanced Kuru Fiyatı

750 TL – 2700 TL arasında değişmektedir.

C2-Proficiency Kuru Fiyatı

750 TL – 2500 TL arasında değişmektedir.

6 Kur Toplam Fiyatı

4000 TL – 9000 TL arasında değişmektedir.

Mersin İngilizce Kursları Listesi

Mersin'da en iyi İngilizce kursları listesini sizin için oluşturduk. Bu listede yer alan kurslar, kurs seviyesine göre farklı fiyat çıkacaktır. Kişiye özel olarak sunulan fiyat teklifini almak istiyor ve kurs ücretini öğrenmek istiyorsanız, bu listedeki veya herhangi bir kursu arayarak bilgi alabilirsiniz. Listemiz herhangi bir tavsiye amacıyla değil, sadece bilgilendirme amacıyla paylaşılmıştır.

  • ÇAĞRI DİL OKULU
  • US BOSTON
  • AMERICAN TIME DİL OKULLARI MERSİN ŞUBESİ
  • CAMBRIDGE TIME DİL OKULLARI
  • SOM DİL KURSU VE TOEFL SINAV MERKEZİ ÇARŞI ŞUBESİ
  • TEOL DİL OKULLARI MERSİN ŞUBESİ
  • AMERİKAN DİL OKULLARI
  • MATDİL YABANCI DİL KURSU
  • ÖZEL AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
  • DİL BAHÇESİ

Mersin İngilizce kursu fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu?

Mersin'de en uygun ve en iyi İngilizce kursu fiyatları 750 TL ile 2.500 TL arasında değişmektedir. İngilizce seviyesine göre kurs ücretlerinde farklılık oluşabilir.

En iyi Mersin İngilizce kursu tavsiyesi fiyatları ne kadar?

Mersin'de en iyi İngilizce kursu veren firma veya kişiler, kişinin İngilizce seviyesine göre değişebilir. Adana İngilize kursu 6 kur fiyatı 4.500 TL ile 9.500 TL arasında değişmektedir. A1 - A2, B1 - B2, C1 - C2 seviyesine denk gelen kurslar bulunmaktadır.

Mersin İngilizce kursu firmaları

ÇAĞRI DİL OKULU, US BOSTON, AMERICAN TIME DİL OKULLARI MERSİN ŞUBESİ, CAMBRIDGE TIME DİL OKULLARI ,SOM DİL KURSU VE TOEFL SINAV MERKEZİ ÇARŞI ŞUBESİ ,TEOL DİL OKULLARI MERSİN ŞUBESİ gibi kurumlar Mersin'da İngilizce kursu olarak hizmet vermektedir.

Adana İngilizce kursu fiyatları

Yorum yap:

Kapat