sponsorlu bağlantılar

Mevduat Faizlerine Tavan Getirilmesiyle İlgili Resmi Açıklama

BDDK Başkanı Mehmet Ali Ekben, mevduat faizlerine tavan fiyat getirilmesiyle ilgili "öyle bir durum söz konusu değil" dedi.

sponsorlu reklamlar

2018-03-12 20:23:05

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Mevduat faizleriyle ilgili geçtiğimiz günlerde tavan fiyat uygulaması haberlerine karşı açıklama yapan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Ekben, "Öyle bir çalışma şuan için yok" dedi.

Akben yaptığı açıklamada "Bankamız tarafından kullanılacak milli kredi derecelendirme kuruluşuna ihtiyaç duyulmaktadır" dedi.

Ulusal kredi derecelendirme kuruluşunun bu yıl içerisinde kurulması için çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Akben, milli kredi derecelendirme kuruluşuyla ilgili şunları kaydetti:

"Kurulacak olan yapı, uluslararası standartlara uyumlu olarak bağımsız ve tarafsız kurulacak faaliyetlerine devam edilmesi oldukça önemlidir" dedi.

En yüksek faiz veren banka
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Halkbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı
Tarih : 2019-05-20 23:41:00
Garanti Bankası Enflasyon Endeksli Hesap
Tarih : 2019-05-20 23:21:00
TEB Gram Altın Fiyatları Takibi
Tarih : 2019-05-15 19:41:43
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA