Mevduat Faizlerine Tavan Getirilmesiyle İlgili Resmi Açıklama


Mevduat Faizlerine Tavan Getirilmesiyle İlgili Resmi Açıklama

BDDK Başkanı Mehmet Ali Ekben, mevduat faizlerine tavan fiyat getirilmesiyle ilgili "öyle bir durum söz konusu değil" dedi.

sponsorlu reklamlar
Mevduat Faizlerine Tavan Getirilmesiyle İlgili Resmi Açıklama
12 Mart 2018 Pazartesi 20:23 tarihinde paylaşıldı.


Anında onaylanan kredi kartı:
Buraya tıklayın, hemen başvurunuzu yapın.

 

Sponsorlu bağlantılar
 Mevduat faizleriyle ilgili geçtiğimiz günlerde tavan fiyat uygulaması haberlerine karşı açıklama yapan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Ekben, "Öyle bir çalışma şuan için yok" dedi.

Akben yaptığı açıklamada "Bankamız tarafından kullanılacak milli kredi derecelendirme kuruluşuna ihtiyaç duyulmaktadır" dedi.

Ulusal kredi derecelendirme kuruluşunun bu yıl içerisinde kurulması için çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Akben, milli kredi derecelendirme kuruluşuyla ilgili şunları kaydetti:

"Kurulacak olan yapı, uluslararası standartlara uyumlu olarak bağımsız ve tarafsız kurulacak faaliyetlerine devam edilmesi oldukça önemlidir" dedi.

En yüksek faiz veren banka
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.