Passolig Müşteri Hizmetleri ve Kurye İletişim Numaraları

Passolig müşteri hizmetleri numarası ile kurye iletişim numaralarına bu sayfadan ulaşarak, Passolig kartınızın nerde olduğunu takip edebilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri ve Kurye İletişim Numaraları

 Futbol maçlarına gidebilmek için artık Passolig kullanmamız gerekiyor. Passolig başvurusu yapıldıktan 15 gün içerisinde kurye adresimize kadar kartı teslim ediyor. Eğer teslimatta gecikme yaşanıyorsa siz de Passolig müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, destek alabilir kartınızın nerde olduğunu sorgulayabilir yada Passolig'in çalıştığı kurye firmasına ulaşarak destek alabilirsiniz.

PASSOLİG Müşteri Hizmetleri

0850 724 33 44

Yukarıda bulunan Passolig iletişim numarası çağrı merkezini  arayarak canlı destek alabilirsiniz. Ayrıca kartınızın nerde olduğunu sorgulamak istiyorsanız Passolig resmi sitesine (https://www.passolig.com.tr) girdikten sonra üst menüde bulunan "başvurularım" menüsünden Tc kimlik numaranız ve cep telefon numaranızı girdikten sonra "Tamam" butonuna basın, sonrasında cep telefon numaranıza gelen sms mesajındaki kodu istenilen kutucuğa girdikten sonra onaylayın. Sonrasında ise kartınızın kurye detay sayfasını görüntüleyeceksiniz. Passolig bildiğiniz gibi Aktif Bank bünyesinde hizmet vermektedir. Yıllık olarak kart ücreti alındığını da buradan belirtelim. Aşağıda bulunan bilgileri kullanarak ayrıca Passolig firmasının çalıştığı kurye bilgilerini de öğrenebilir, kuryeyle iletişime geçebilirsiniz.

Passolig Kurye İletişim

0850 222 93 93

Yukarıda yer alan Kuryenet müşteri hizmetleri numarasını, öncelikle Passolig müşteri hizmetlerini aradıktan sonra arayabilirsiniz. Çünkü Passolig müşteri hizmetlerini aradığınızda kuryenin tüm detaylarını görüntüleyebilecek ve kartınızı tekrardan adresinize yönlendirebileceklerdir. Siz de bu numaraları kullanarak Passolig müşteri hizmetlerine ulaşabilir, kurye takibi yaparak kartınızın ne zaman teslim alacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuza Passolig uygulamasını yükleyecek siz de kartınız gelmeden de bilet alabilir ve maçlara gidebilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Reyis kaya

Kartım teslim olmadı bilgi almak istiyorum

2021-10-05 19:01:34 -