Pubg Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? - 2022 Yeni Hile Yöntemleri

2022 yılında güncel Pubg mobile hilesi yapmak istiyorsanız bu sayfadaki önemli bilgileri kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? -  2022 Yeni Hile Yöntemleri

Pubg mobile, dünyada en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer almaktadır. Türkiye'de de büyük bir oyuncu kitlesi olan Pubg mobilenin hilesi de oyunseverler tarafından merak edilmektedir. Bu sayfamızda Pubg mobile hilesi nasıl yapılır sorusunu ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalıştık. Pubg oyunu genel olarak mobilde veya PC'lerde oynanabilen bir savaş oyunudur. Bazı oyuncular karşısında hilecileri gördükten sonra Pubg mobile hilesinin nasıl yapıldığını ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak etmektedir.

Bu sayfamızda yer alan içerik tamamen bilgilendirme amacıyla olup sizi hileye teşvik etmemektedir. Oyunlarda kullanılan hileler ban sebebedir ve hesabınızın sonsuza kadar kapatılmasına yol açabilir.


Günlük olarak 90 milyon aktif kullanıcısı olan Pubg, genç ve çocuklar arasında oldukça yaygın olarak oynanan bir oyundur. Pubg, oyun içerisinde oyuncular uçaktan belli bir bölgeye atılarak belirli yerlerden savaş ekipmanları almaları beklenir. Bu süre içerisinde birbirini öldüren oyuncular ayrıca zamana karşı da yarışırlar. Bu yarış içerisinde harita zaman geçtikçe daralır ve oyuncuların daralan harita içerisinde kalmaları beklenir. Zaman geçtikçe alan dışında kalan oyuncular ölür ve oyunlarına son verilir.

Pubg mobile oyununa komut dosyası uygulayarak değişiklik yapmak mümkündür. Hile uyguladıktan sonra duvar arkasından diğer rakipleri görebilir, duvar arkasından ateş edebilir, diğer oyuncuları çok kolay bir şekilde vurabilir, hızlı şekilde tetik çekebilir, düşmanları daha kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. Hile yapmadan önce şunu aklınızdan çıkarmamalısınız; hile yaptığınız Pubg mobile ekibi tarafından fark edilirse oyundan atılır ve sonsuza kadar hesabınız banlanır.

  • Nisan almak ve duvarın arkasından diğer oyuncuları görmek için wallhacks kodlarını oyuna uygulamanız gerekir. Wallhacks kodlarına https://hackerbot.net/download adresinden ulaşabilirsiniz.Pubg Mobile hilesi telefondan nasıl yapılır

Pubg mobile hile nasıl yapılır telefondan diye araştırma yapanlara, Pubg mobile oynadığı sırada diğer rakipleri daha kolay şekilde öldürmek isteyenler tarafından merak edilmektedir. Hile kullanmak sizin için tehlikeli olabilir ve rakipleriniz şikayet ettiği durumda banlanabilirsiniz. Pubg oldukça gelişmiş bir oyun olduğundan dolayı hile kullanan oyuncular çok kolay bir şekilde tespit edilebiliyor. Dikkatli olmanızda yarar olacaktır. Pubg'de birçok farklı hile kullanma yöntemi vardır, bunlardan bazıları ise şunlardır:

Wallhack kodu kullanarak kolay bir şekilde duvar arkasından düşmanları, silahları ve ekipmanları görebilirsiniz. Düşmanları öldürmek daha kolay olur ve uzun süre hayatta kalabilirsiniz.

Aimbot kullanarak ise otomatik olarak hedef alabilir, düşmanları daha kolay öldürebilirsiniz. Sadece düğmeye bastıktan sonra düşmanlarınız otomatik olarak ölür. Hedef ve ateş kodu olarak da bilinmektedir. Bu kodu kullandığınız sırada; duvardan ateş etmeye kesinlikle çalışmayın. Oyuncuları her defasında vurmayın. Başkalarının bu kodu kullandığınızı açık şekilde göstermeyin.

Pubg mobile hızınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Bunu yapmak ise oldukça kolaydır. Pubg koduna erişmeniz gerekmektedir ve Pubg koduna eriştikten sonra paketlere ön ayarlarında değişiklik yapmanız gerekmektedir.

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Android

Pubg mobile hile nasıl yapılır android, Pubg mobil hilesini kolaylıkla farklı yöntemlerle yapılabilir. Farklı kodları indirebilir veya APK formatındaki dosyaları indirerek kurabilirsiniz. Bu aşamada oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir ban riskinden daha fazla telefonunuza zararlı yazılım da yüklenebilir.

  • Ayrıca Mobil Mod hileleri da kullanabilirsiniz. Mobil mod hileleri ise mobil cihazlara kolaylıkla indirilip kurulabilir. Apk formatında indireceğiniz dosyayı mobil cihazınıza kurabilirsiniz. APK dosyasını https://kingmodapk.com/tr/pubg-mobile-mod-apk-2/ linkine giderek ulaşabilirsiniz.
  • Bir diğer Pubg hilesi ise ESP kullanmaktır. Bu işlem sırasında PUBG Mobile indirmeye çalışmayın. Kurulum sürecinde üçüncü taraf kuruluma kesinlikle izin vermeyin. Kurulum sonrasında ise cihazınızda yer alan Pubg Mobile Hack seçeneği yer alacaktır. Bu seçeneğe dokunduktan sonra APK dosyasını açmanız gerekiyor. Bu şekilde istenen hile kullanılabilir.

Pubg Mobile Hile Nasıl İndirilir

Pubg mobile hile nasıl indirilir, Pubg mobile hileleri ile birlikte gereken kodları telefonunuza indirmeniz gerekir. Altta yer alan listeden kolaylıkla kodları indirebilirsiniz.

Sonrasında Zarchieveer uygulamasını cihazınıza yükleyin. Alt tarafta yer alan kodları android cihazınızdan çıkarmanız gerekiyor. Game Guvardian, Pubg Game ve Strange için VPN kullanmanız gerekiyor. İkili alanı açmanız ile birlikte buradan Pubg Mobile oyun klonlarını oluşturmanız gerekir. Sonrasında Game Guvardian'ı açarak hile kodu dosyasını açın ve çalıştırın. Son adımda ise Pubg oyununu çalıştırın.

Sizin için aşağıdaki listede kodları sıraladık:

  • Pubg hile kodunu http://www.mediafire.com/file/is3ua1ugk1j67dc/Pubg_script.zip/file adresinden indirebilirsiniz.
  • DualSpace http://www.mediafire.com/file/zh7wp1ay6b1eqe6/DualSpace.apk/file linkinden indirilebilir.
  • Game Guardian için ise http://www.mediafire.com/file/a0bn724d56lodgl/Game_Guardian_%2528MOD%2529.apk/file linkine tıklamanız gerekir.

Pubg hesap silme

Pugb arkadaş silme

Yorum yap:

Etiketler
Kapat