Türkiye'nin en değerli markası Ziraat Bankası seçildi


Türkiye'nin en değerli markası Ziraat Bankası seçildi

Bağımsız marka değerlendirme ve strateji danışmanlık firması Brand Finance'nin Dünyanın en değerli 500 banka markası" araştırmasına göre 2017 ve 2018 yılında Türkiye'de bankalar arasında marka değerinin en fazla yükselten banka Ziraat Bankası seçildi.

sponsorlu reklamlar
Türkiye'nin en değerli markası Ziraat Bankası seçildi
04 Şubat 2019 Pazartesi 20:49 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 Bağımsız marka değerlendirme ve strateji şirketi Brand Finance tarafından "Dünyanın en iyi 500 markası" araştırma sonuçlarına göre, 2017 ve 2018 yıllarında Türkiye'de hizmet veren bankalar arasında marka değerini en fazla yükselten Ziraat Bankası "Türkiye'nin en değerli banka markası" seçildi.

"TÜRKİYE'NİN EN DEĞERLİ BANKASI"

Ziraat Bankası yönetiminden yapılan açıklamaya göre, "2019 yılında marka değerini 2018 Milyon Dolar arttırarak 1 milyar 432 Milyon $'dan 1 Milyar 640 Milyon $'a çıkaran Ziraat Bankası, 2017 ve 2018 yıllarında olduğu gibi yine marka değeri yükselten Türk Bankası oldu" denildi ve akabinde şu açıklamalar yapıldı:

"Ziraat Bankası'nın başlatmış olduğu başarıyla birlikte yönettiği verimli çalışma esaslı bir değişim projesi bankanın bilanço ve içi ile dışı tüm rakamlarında sektör ortalaması üstünde iyileştirme sağlarken, marka algısını da çok önemli katkılar sağlamayı sürdürmektedir. Dünyada 18 ülkede ve 100 noktada hizmetine devam eden Ziraat Bankası'nın, son yıllarda uluslararası çapta elde ettiği başarılarla yürütülen stratejinin doğruluğunu da bir kez daha teyit etmektedir. Ziraat Bankası, Türkiye'nin en büyük finans kuruluşu olarak etkinlik ile verimlilik odaklı olarak çalışmalarıyla birlikte müşterilerine ve ülkemize uzun soluklu bir katkı sağlamaya devam edecektir." denildi.

İlginizi çekebilecek Ziraat Bankası sayfaları:

Devlet bankaları
Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2019
Ziraat Bankası kredi faiz oranları

sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.