Vatan Fibabanka Cep Telefonu Kredisi 10 Taksit 2018

Vatan Fibabanka Cep Telefonu Kredisi 10 Taksit 2018

Vatan Computer, her sene geleneksel olarak duyurduğu taksitli telefon satışına başladı. Vatan telefon kredisi ile 10 taksit yapılabilmektedir. Kredi Fibabanka tarafından tahsis ediliyor.

Vatan Fibabanka Cep Telefonu Kredisi 10 Taksit 2018
Vatan Computer olarak Türkiye'nin her noktasında alışveriş mağazaları bulunan teknoloji marketi yine her sene geleneksel olarak düzenlediği telefon kredisi kampanyası ile karşımızda. Televizyon ve internet reklamlarıyla hedef kitlesine ulaşılmak istenirken, Vatan Fibabanka telefon kredisi ile bir çok kişiye akıllı telefon satmayı planlamaktadır. Bilindiği gibi iletişimde kredi kartına taksitlerin kaldırılmasıyla beraber, telefon satan büyük mağazalar bankalarla anlaşarak telefon üzerine kredi vermektedir. Geçtiğimiz yıllarda Odeabank ile çalışan Vatan Bilgisayar, bu defa Fibabanka ile anlaşarak cep telefonlarını 10 ay vadeye kadar taksitli satmaktadır.

Vatan Telefon Kredisi 2018

Vatan Computer duyurduğu bu telefon kredi kampanyası kapsamında, yeni model (akıllı telefon) alımlarında 10 ay vade yapabilmektedir. Kampanya 10 - 18 Ocak arasında tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerlidir. Bir müşterinin 1 adet telefon alma hakkı vardır ve kredi başvurularını Fibabanka incelemektedir. Tüm cep telefonlarında peşin fiyatına 10 ay taksit yapan Vatan, diğer rakiplerinden önde olduğunu da bu kampanya ile göstermektedir. Sizler için bu kampanyadan nasıl faydalınacağınızı aşağıda anlattık.

Vatan Telefon Kredisi Sms

Vatan Bilgisayar mağazasından telefon kredisi için yapmanız gereken bir kaç adım var. Öncelikle cep telefonunuzdan mesaj bölümünü açarak "Vatan boşluk Tc numaranız 'ı yazarak 3422'ye sms yollayın. Başvurunuz bir kaç dakikada incelenerek size hemen dönüş yapılacaktır. Başvuruya onay gelmesi halinde bölgenizde bulunan en yakın Vatan Mağazası'na giderek alacağınız cep telefonunu seçiyorsunuz. Vatan çalışanları tarafından bilgileriniz alındıktan sonra sisteme kredi başvurunuz işlenir. Bilgilerinizi girdikten hemen sonra telefonunuzu alabilirsiniz, hayırlı olsun.Bu sayede peşin fiyatına satılan bir cep telefonunu 10 ay taksitle almanın keyfini yaşarsınız.

Vatan telefon kredisi Fibabank
Telefon kredisi veren bankalar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

muharrem denetmiş
muharrem denetmiş

taksitle telafon almak isdiyorum

2018-06-01 18:53:39 -