Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranını Düşürdü

 

Ziraat Bankası yeni yıl yaklaşırken konut kredisi faiz oranını yüzde 1,78'e indirdi. Ayrıca Ziraat Bankası'yla anlaşmalı inşaat firmalarına özel faizler 0,98'e düşürüldü. İşte Ziraat Bankası konut kredisi kampanyası detayları.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranını Düşürdü

 

 2019 yılında konut kredisi ile yeni bir ev alma hayali olanlar ve konut kredisi faizlerinin düşmesini bekleyenlere müjde! Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2019 yılı için faizleri indirdiğini açıkladı. Konu ile ilgili bankadan yapılan açıklamaya göre "Uygulama kapsamında Ziraat Bankası'yla aktif olarak çalışan konut üreticileri de alınmış olup, bu firmalardan alınacak konutlarda faizler %0,98, 120 aya varan vade seçenekleri ve 500.000 TL'ye kadar konut kredisi imkanı sunulacaktır" denildi.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Yeni yılın gelmesiyle beraber konut kredisi kampanyasını ilk açıklayan banka Ziraat Bankası oldu. Yapılan açıklamaya göre konut kredisi faiz oranı %1,78'e düşürüldü. Ziraat Bankası'nın konut kredisi indiriminden sonra diğer bankaların da kampanya yaparak faizleri düşürmesi bekleniyor.

Yine Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre "Bu uygulama kapsamında ilk olarak alt ve orta gelir grubunda yer alan müşterilerimiz ve tüm müşterilerimizin ev sahibi olmak için ihtiyaç duydukları finansmanı daha uygun koşullarda ulaşılması sağlanacak, konut sektörüne önemli bir canlılık getirilecektir" denildi.

Tüm faizleri incele: Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019

Tüm bankaları karşılaştır:
Konut kredisi faiz oranları 2019


Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: