Halkbank Kredi Faiz Oranları 2019


Halkbank Kredi Faiz Oranları 2019

Bu sayfada siz de Halkbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait verileri öğrenebilir ve Halkbank'tan ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Halkbank Kredi Faiz Oranları 2019
08 Kasım 2018 Perşembe 11:23 tarihinde paylaşıldı.
 Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Halkbank'tan siz de uygun faiz oranlarıyla konut, ihtiyaç veya taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak Halkbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri öğrenebilir, uygun faizlerle taşıt, ihtiyaç ve konut kredisine başvurunuzu yaparak hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilir, hesaplama örneklerine göz atarak en güncel kredi kampanyalarına başvurunuzu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Halkbank Kredi Faiz Oranları

Halkbank'ın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerine özel faiz oranlarını aşağıda bulunan tabloda sizler için hazırladık. 2019 yılında kredi kullanmak istiyorsanız sitemizde yer alan faiz oranlarını inceleyebilir, bankaları karşılaştırabilir ve en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredileri 36 aya varan vadeler, konut kredisi 120 aya varan vade, taşıt kredileri ise 48 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl bireysel ihtiyaç kredileri 48 aya kadar vadeli çekilebiliyorken, BDDK'nın almış olduğu karar sonrasında ihtiyaç kredilerinde vade sayısı 36 aya düşürülmüştür. Siz de 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir veya ev sahibi olmak istiyorsanız konut kredisi kullanabilir, taşıt kredilerinde ise 48 aya varan vadelerle araç kredisi çekebilirsiniz. Aşağıda yer alan faizleri inceleyebilir, diğer bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.


 
Kredi ismi

 
Faiz Oranı

 
En fazla vade

 
Halkbank ihtiyaç kredisi

 
%2,66

 
36 ay

 
Halkbank taşıt kredisi

 
%2,65

 
48 ay

 
Halkbank konut kredisi

 
%2,09

 
120 ay

 

Tüm bankaları karşılaştır:

 
Kredi faiz oranlarıKredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi başvurusu sayfasında yer alan bilgilere göre sms göndererek, banka şubesinden, atm'den, internet ve mobil şubeden kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Kredi başvurusu yapıldıktan sonra banka başvuruyu değerlendirme sürecine almaktadır. Kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemeleri gibi bilgiler incelenmektedir. Bu inceleme sonrasında banka krediye olumlu yada olumsuz olarak dönüş yapacaktır. Siz de Halkbank'a kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredinize onay gelirse hemen kullanabilirsiniz. Konut kredilerinde kredi başvusu yapıldıktan sonra banka krediye onay verirse, ekspertiz evi kontrol etmeye gidecektir. Evin piyasa değeri belirlendikten sonra rapor halinde bankaya sunulur.

Banka krediyi uygun görürse bu durumda evin değerinin yüzde 80'ine kadarını kredi verir. Bankaların faiz oranlarını inceleyerek karşılaştırabilir, hesaplamalarınızı yapabilir ve en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Halkbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri inceleyebilirsiniz. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.