Halkbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)


Halkbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Kredi çekmek mi istiyorsunuz? O halde 2019 yılına ait Halkbank kredi faiz oranlarını inceleyebilir, en uygun faizlerle taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Halkbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)
08 Aralık 2018 Cumartesi 13:18 tarihinde paylaşıldı.
  Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Halkbank'tan siz de uygun faiz oranlarıyla konut, ihtiyaç veya taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak Halkbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri öğrenebilir, uygun faizlerle taşıt, ihtiyaç ve konut kredisine başvurunuzu yaparak hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilir, hesaplama örneklerine göz atarak en güncel kredi kampanyalarına başvurunuzu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Halkbank'ın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerine özel faiz oranlarını aşağıda bulunan tabloda sizler için hazırladık. 2019 yılında kredi kullanmak istiyorsanız sitemizde yer alan faiz oranlarını inceleyebilir, bankaları karşılaştırabilir ve en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredileri 36 aya varan vadeler, konut kredisi 120 aya varan vade, taşıt kredileri ise 48 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl bireysel ihtiyaç kredileri 48 aya kadar vadeli çekilebiliyorken, BDDK'nın almış olduğu karar sonrasında ihtiyaç kredilerinde vade sayısı 36 aya düşürülmüştür. Siz de 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir veya ev sahibi olmak istiyorsanız konut kredisi kullanabilir, taşıt kredilerinde ise 48 aya varan vadelerle araç kredisi çekebilirsiniz. Aşağıda yer alan faizleri inceleyebilir, diğer bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Halkbank Kredi Faiz Oranları


 
Faiz Oranı

 
En fazla vade

 
Halkbank ihtiyaç kredisi

 
%2,66

 
36 ay

 
Halkbank taşıt kredisi

 
%2,65

 
48 ay

 
Halkbank konut kredisi

 
%2,09

 
120 ay

 

Halkbank Taşıt Kredisi

Yeni yada ikinci el araç sahibi mi olmak istiyorsunuz? O halde siz de devlet bankalarımız arasında hizmet vermeye devam eden Halkbank'tan taşıt kredisi çekebilirsiniz. Halkbank taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri bu sayfada sizler için hazırladık. Halkbank, 48 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi vermeye devam ediyor siz de krediye başvurunuzu yaparak araba satın alabilirsiniz.

48 aya varan vadeler ve uygun faizlerle kredi kullanmak istiyorsanız siz de Halkbank'ı tercih edebilirsiniz. Eğer taşıtınızı KKTC üzerinden alacaksanız 60 aya varan vadeli krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca kaskosunu Halkbank'ta yapan müşterilere özel olarak ayrıcalıklı faiz oranları da uygulanacaktır. Taşıt kredisi, hayalindeki araca sahip olmak için nakite ihtiyacı olan müşterilere özel verilen kredi türüdür. İsterseniz artan taksitli yada azalan taksitli seçeneklerini seçerek farklı ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan örnek hesaplama tablolarına bakarak daha fazla bilgi alabilir ve krediye başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halkbank Taşıt Kredisi Hesaplama Örneği:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
20.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
940 TL

 
20.000 TL

 
48 AY

 
2,65

 
818 TL

 
30.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
1.411 TL

 
30.000 TL

 
48 AY

 
2,65

 
1.227 TL

 
50.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
2.352 TL

 
50.000 TL

 
48 AY

 
2,65

 
2.045 TL


 
Yukarıda yer alan Halkbank taşıt kredisi hesaplama tablosu 14.11.2018 tarihinde oluşturulmuş olup, güncel faizleri incelemek için Halkbank resmi sitesine gidebilirsiniz. Ayrıca sigorta prim bedeli, tahsis ücreti gibi farklı masraflar da krediye ek olarak çıkabilmektedir. Yukarıdaki hesaplama 2. el taşıt kredisi için yapılmış olup 0 km araç alımlarında faizler değişebilir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi başvurusu sayfasında yer alan bilgilere göre sms göndererek, banka şubesinden, atm'den, internet ve mobil şubeden kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Kredi başvurusu yapıldıktan sonra banka başvuruyu değerlendirme sürecine almaktadır. Kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemeleri gibi bilgiler incelenmektedir. Bu inceleme sonrasında banka krediye olumlu yada olumsuz olarak dönüş yapacaktır. Bankaların faiz oranlarını inceleyerek karşılaştırabilir, hesaplamalarınızı yapabilir ve en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Halkbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri inceleyebilirsiniz. Siz de Halkbank'a kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredinize onay gelirse hemen kullanabilirsiniz. Konut kredilerinde kredi başvusu yapıldıktan sonra banka krediye onay verirse, ekspertiz evi kontrol etmeye gidecektir. Evin piyasa değeri belirlendikten sonra rapor halinde bankaya sunulur. Banka krediyi uygun görürse bu durumda evin değerinin yüzde 80'ine kadarını kredi verir. 
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.