Exxen Hesap Silme ve Ücret İadesi (Üyelik İptali)

Exxen hesap silme ve ücret iadesi işleminin nasıl yapıldığını tüm ayrıntılarıyla bu sayfada sizler için açıkladık.

Exxen Hesap Silme ve Ücret İadesi (Üyelik İptali)

İş adamı Acun Ilıcalı'nın projesi olan Exxen, özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlayarak büyük bir üye kitlesini abone etmeyi başardı. Exxen üzerinde dizi, film, çizgi film, eğlence programları, belgesel ve pek çok farklı yapıt olsa da, birçok kişi Exxen hesap silme işleminin nasıl yapıldığını araştırmaktadır. Exxen'den memnun olmayan kişiler üyelik iptali ve hesap silme işlemlerinin nasıl yapıldığını aşağıda maddeler halinde açıkladık.

Exxen Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Türkiye'de Netflix'e rakip olarak piyasaya çıkan Exxen, yayınladığı dizi ve programlarla büyük bir abone sayısına ulaşmayı başarmış durumda. Exxen üyelik iptali yani hesabı kapatma işlemi ve ücret iadesi yapılıp yapılmayacağını da bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Abonelikten çıkmak isteyen kişiler abonelik ücretini yüksek bulmasının yanı sıra aradığı programı bulamamak, sevdiği dizi veya filmleri izlemeyi bırakmak gibi nedenlerden dolayı olabilir. Exxen abonelik iptali ve hesap kapatma işlemleri Exxen resmi internet sitesinden yapılmaktadır.

Exxen Hesap Silme

Exxen hesabınızı silerek aboneliğinizi iptal etmek için listeyi takip edin:

  • exxen.com adresine giriş yapın.
  • Sağ üst menüde isminizin olduğu yere tıkladıktan sonra Hesap ve Ayarlar bölümüne tıklayın.
  • Abonelik Bilgilerim seçeneğine tıkladıktan sonra Üyeliğimi İptal Et bağlantısına gidin.
  • Hesap silmek için şifrenizi girerek "Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm liste ve izleme geçmişi silinecektir. Devam etmek istediğinize emin misiniz?" uyarısını onaylayıp Devam Et butonuna tıklayın.
  • Evet seçeneğine tıkladıktan sonra Exxen hesap silme işleminiz başarılı olarak tamamlanacaktır.

Son sayfada profiliniz silinmiştir (Your profile has deleted) uyarısı geldiğinde hesap silme işleminiz tamamlanmış demektir. Tekrar giriş yapmak isterseniz Exxen'e giriş yapamayacaksınız ancak yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Exxen Ücretsiz Denemeden Sonra İptal Olur Mu?

Ücretsiz sürüm yani deneme sürümü dolduktan sonra eğer iptal işlemini yapmazsanız kredi kartınızdan ücret alınacaktır. Ücret alınmasını istemiyorsanız, Exxen üyelik iptali talebinde bulunmanız gerekmektedir. Hesabım sayfasında yer alan "İptal et" butonuna tıkladıktan sonra Exxen aboneliğinizi iptal edebilir ve kredi kartınızdan ücret alınmamasını sağlayabilirsiniz.

Exxen üyelik iptali para iadesi

Exxen üyeliğinizi iptal ettikten sonra kredi kartı veya banka kartınızdan alınan ücretin iadesi yapılmamaktadır. İptal talebinde bulunduktan sonra bir sonraki ay içerisinde yenileme tarihine denk gelen günde abonelik ücreti otomatik olarak durdurulacaktır. Eğer aboneliği yıllık olarak aldıysanız, kullanmadığınız ayların ücret iadesi için Exxen.com sitesinde yer alan canlı destek hattına bağlanarak ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca ücret iadesi taleplerinizi 0850 241 81 48 numaralı Exxen müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Exxen üyelik iptali işlemi tamamladıktan sonra Exxen hesap silme tamamlanarak hesabınıza tekrar giriş yapamaz hale gelirsiniz. Ayrıca Exxen üyeliğinizi iptal ettikten sonra tüm listeleriniz ve izleme geçmişiniz de silinecektir.

Yorum yap: