Paribu Hesap Silme ve Üyelik İptal Etme

Paribu hesap silme ve üyelik iptal etme işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Paribu Hesap Silme ve Üyelik İptal Etme

Paribu hesap silme ve üyeliğinizin iptal edilmesini istiyorsanız, bu sayfada yer alan bilgileri kullanarak Paribu hesabınızı kapatarak üyelik bilgilerinizi anında silebilirsiniz. Üyelik silme talebinizi Paribu'ya gönderdikten sonra kısa süre içerisinde talebiniz gerçekleştirilecektir. Paribu üyelik iptali sanılandan daha kolay bir işlemdir. Paribu'ya destek maili göndererek veya Paribu sitesinde yer alan destek merkezinden hesap silme formu göndererek üyeliğinizin kalıcı olarka silinmesini ve iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Paribu hesap silme linki

Paribu hesabınızın tamamen kapatılmasını istiyorsanız, destek@paribu.com mail adresine hesabınızın kapatılması ile ilgili bir mail gönderebilirsiniz. Ayrıca 0850 303 60 00 numaralı Paribu müşteri hizmetlerini 09.00 - 21.00 saatleri arasında arayıp hesabınızı iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Mail olarak iptal talebi oluşturduysanız Paribu isteğinizi değerlendirerek size dönüş yapacaktır. Ayrıca hesabınız üzerinden iletişim sayfasında hesap kapatma ve üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Tarayıcıdan Paribu hesabınıza giriş yapın.
  2. Sağ üst köşede adınızı yazan yere tıklayın.
  3. Açılan sayfada Yardım butonuna tıklayın.
  4. Taleninizin konusunu "Diğer konular" seçeneğini seçin.
  5. Açıklamaya ise hesap kapatmak istediğinizi, telefon numaranızı, e-mail adresiniz gibi bilgilerinizi yazarak "Destek talebi oluştur" butonuna tıklayın.

Hesap silmek için talebi Paribu destek ekibine iletildikten sonra hesabınızın kapatıldığı ile alakalı bilgi maili tarafınıza iletilecektir. Mail geldikten sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Paribu hesap silme metni

Paribu'ya hesap silmek için aşağıda yer alan metni kopyalayıp mail göndererek iptal işleminin işleme alınmasını isteyebilirsiniz.

  • Paribu'da bulunan xxx numaralı hesabımın tamamen kapatılmasını ve üyelik bilgilerimin Paribu'dan silinmesini talep ediyorum.
  • İsim - Soyisim:
  • E-Posta:
  • Telefon Numaram:

Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurarak Paribu'ya mail atmanız sonrasında 30 gün içerisinde hesabınız iptal edilecektir.

Paribu numara güncelleme

Paribu telefon numarası güncelleme yapmak istiyorsanız, Paribu.com sitesinde yer alan destek hizmetleri alanından canlı iletişim kurarak numaranızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca destek@paribu.com e-posta adresine telefon numarası değişikliği ile ilgili talebinizi göndererek de Paribu'da kayıtlı telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca Profil sekmesine gelerek Ayarlar - Bilgi Güncelleme adımlarını takip ederek yeni numaranızı sisteme kaydedebilirsiniz.

Paribu güvenilir mi?

Son zamanlarda yaşanan olaylar sonrasında kullanıcılar Paribu güvenilir mi diye araştırma yapmaktadır. Paribu, aracı firmalar arasında en güvebilir firmalar arasında gösterilmektedir. Para yatırma ve para çekme işlemleri çok hızlı bir şekilde işlediği görülmektedir.

Paribu, Türk Lirası üzerinden Bitcoin ve diğer kripto paraların alım satımının yapıldığı bir kripto para borsası olarak hizmet vermektedir. Özellikle Thodex firmasının kullanıcılarını mağdur ederek sahibinin yurt dışına kaçışından sonra Türk kripto para borsalarına olan güven zedelenmiştir. Bundan dolayı pek çok kişi Paribu, BTCtürk gibi firmalardan Binance gibi uluslararası hizmet veren kripto para borsalarına geçmişlerdir.

Paribu müşteri hizmetleri numarası

0850 303 60 00 numaralı Paribu müşteri hizmetleri numarasından kripto paralar veya hesabınızda oluşan problemler ile ilgili destek alabilirsiniz. Ayrıca destek@paribu.com adresine de sorununuzu açıklayan bir mail gönderirseniz Paribu yetkilileri en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacaktır.

Getir sipariş iptali

Snapchat hesap silme

Swarm hesap silme

Trendyol hesap silme

Paribu Binance transfer

Yorum yap:

Etiketler
Kapat