Yemeksepeti Hesap Silme ve Üyelik İptal Etme

Yemeksepeti hesap silme ile üyelik iptal etme işlemlerini nasıl yapacağınızı bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Yemeksepeti Hesap Silme ve Üyelik İptal Etme

Yemeksepeti hesap silme işleminin nasıl yapılacağını adım adım açıkladık. Türkiye'nin en büyük online yemek sipariş uygulama ve sitesi olan Yemeksepeti, Getir gibi uygulamaların çıkması sonrasında müşterilerini kaybedebilmektedir. Özellikle Yemeksepeti hacklendi haberlerinin ortaya çıkması sonrasında Yemek Sepeti kullanıcıları hesaplarını silmek istemektedir. Eğer siz de artık Yemeksepeti kullanmak istemiyor ve üyelik bilgilerinizin silinmesini istiyorsanız, aşağıda yer alan Yemek Sepeti hesap silme adımlarını uygulayabilirsiniz.

Yemek Sepeti Hesabı Nasıl Silinir?

Yemek Sepeti sitesinde üyeliği olan kullanıcılar, hesaplarını direkt olarak kendileri silemezler. Yemeksepeti üyelik iptal etme ve hesap bilgilerinin silinmesi için bu yöntemleri kullanabilirsiniz:

1. Hesabı silmek için ilk olarak Yemeksepeti uygulamasına giriş yaptıktan sonra "destek" sayfasından iletişime geçin.

2. Web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurun.

3. 0212 359 18 00 numaralı telefonu arayın.

4. info@yemeksepeti.com mail adresine hesabınızın silimmesi için mail gönderin.

Dilerseniz info@yemeksepeti.com adresine Yemeksepeti'nde üyeliğiniz olan mailden bilgileri göndererek hesabınızı silmek istediğinizi talep edebilirsiniz. Yemeksepeti talebinizi inceleyerek 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır. Ek bilgi veya belge isterlerse e-postaya yanıt vererek Yemeksepeti üyelik iptali işlemini tamamlayabilirsiniz.

yemeksepeti hesap silme

Yemeksepeti Sahibi Kimdir?

Yemeksepeti'nin sahibi, Almanya merkezli olan Delivery Hero isimli online gıda dağıtım firmasına aittir. Yemeksepeti eski sahibi Türk girişimci Nevzat Aydın, 2001 yılından beridir devam ettirdiği CEO'luk görevini 1 Kasım 2021 tarihi itibariyle Mert Baki'ye devretmiştir. 2015 yılında Nevzat Aydın Yemeksepeti'ni Delivery Hero'ya 1 milyar 596 milyon TL (589 milyon dolar) karşılığında satmıştır.

Yemeksepeti'nin 20 milyon üzerinde kullanıcısı bulunuyor. 40 bine yakın restoranın listelendiği Yemeksepeti, 81 ilin yanı sıra KKTC, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Umman, Suudi Arabistan, Yunanistan ve Lübnan'da hizmet vermektedir. Yemeksepeti 2019 senesinde BanaBi, 2021 senesinde ise Yemeksepeti Mahalle isimli online market alışveriş hizmetini de başlatmıştır.

Getir hesap silme

Yorum yap:

Kapat