HSBC Altın Hesabı

Vadeli ve vadesiz altın hesapları birikim yapmanıza olanak sağlıyor. Yaımızda Hsbc altın hesabı nasıl açılır konusunu okuyabilirsiniz.

HSBC Altın Hesabı

 Çağımızda yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı neredeyse herkes yatırım yapmaya yöneldi. Parasına değer veren herkes, bankaların yatırım hesaplarını kullanarak, birikimlerini değerlendirme imkanı buluyor. Gelişen teknoloji sayesinde de banka şubelerine gitmeden, elektronik ortamlardan kolaylıkla işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bir yatırım aracı olan altın hesaplarınızı da kolaylıkla bahsetmiş olduğumuz elektronik ortamlardan gerçekleştirebilirsiniz. Peki, altın hesapları nasıl açılır? HSBC altın hesabı nasıl açılır? Vadeli altın hesabının özellikleri nelerdir? Bankaların altın hesapları hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz. Hsbc müşteri için vadeli ve vadesiz altın hesaplarını anlatıyoruz.

 
Hsbc altın hesabı açma
Hsbc müşterileri iki şekilde altın hesabı açarak, yatırım yapmaya başlayabilirler. Banka, vadeli ve vadesiz altın hesabı olmak üzere iki farklı şekilde birikimlerinizi değerlendirmeniz için fırsat sunuyor. bu hesaplar sayesinde kaybolma, çalınma ve düşük ayar riski olmadan altın alabilir ve satım yapabilirsiniz. Vadeli altın hesabı ile altınlarınıza değer katabilirsiniz. Hsbc Bankası’nda vadesiz altın hesabı açtırarak, Türk Lirası/ USD/ EUR ve gbp hesaplarınız sayesinde altın alımı ve satımı yapmak çok kolay. 0,01 gram ve katları olacak şekilde, vadesiz altın hesabınızdan altın alabilir ve satabilirsiniz. Çeşitli elektronik ortamlardan açtırabileceğiniz vadesiz aştın hesabı için günlük maksimum limitiniz 3.000 gramdır. Lakin Hsbc şubelerine giderseniz herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Vadesiz altın hesabınızda işlemler, 995/ 1000 saflıkta gerçekleşmektedir. Herhangi bir faiz işletilmeyen Hsbc vadesiz altın hesabınızı, şubelerden, internet ve telefon bankacılığından açabilirsiniz.

İlgili: Hsbc müşteri hizmetleri
 
Faiz getirisinden de yararlanmak istiyorum diyorsanız, vadesiz altın hesabınızdaki altınları, vadeli hesap açtırarak değerlendirebilirsiniz. Faiz getirisinden yararlanarak altınlarına değer katabilirsiniz. Hsbc vadeli altın hesabınızı, min. 300 gramdan başlayarak 32 gün ve üzeri vadelerde açabilir, kazanç sağlayabilirsiniz. Hsbc vadeli altın hesabınızı da vadesiz hesap gibi tüm şubelerden, internet ve telefon bankacılığını kullanarak açtırabilirsiniz.Hsbc altın hesabı nasıl açılır ve hesaplar hakkında bilgi sahibi olduysanız sizler de vakit kaybetmeden başvurunuzu yapabilirsiniz.https://internet.hsbc.com.tr/UIApplication/CustomLogin/Retail.aspx?lang=TR adresinden Hsbc bireysel internet şubesine giriş yaparak, zaman kaybetmeden ve kolaylıkla vadeli altın hesabınızı açtırabilirsiniz.

Yorum yap: