HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle uygun krediler veren Hsbc kredi faiz oranları 2019 listesine göz atmanızda yarar var. Hsbc konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faizlerini inceleyerek en uygun krediye başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Uygun oranlı kredi veren bankalar arasında yer alan Hsbc'de her zman uygun oranlı kredi faizleri bulunmaktadır. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyıorsanız sitemizde bulunan Hsbc kredi faiz oranları 2019 yılına ait verileri aşağıda görebilir, diğer banka faiz oranları ile Hsbc faiz oranları arasında karşılaştırma yapabilir, ve size en uygun ihtiyaç kredi faiz oranıyla başvurunuzu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Geçen yıla baktığımızda ihtiyaç kredisi vadesi 48 aya kadar veriliyorken, BDDK'nın almış olduğu kararla birlikte en fazla 60 ay vadeli kredi kullandırabilmektedir. Sizler de 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla kredi almak istiyorsanız hemen Hsbc kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Günümüz bankalar arasında hizmet veren Hsbc ihtiyaç kredi faiz oranları %2.35'den başlamaktadır. 

tıkla hesapla: Hsbc ihtiyaç kredisi hesaplama

Tüm bankalar: İhtiyaç kredi hesapla

Hsbc Kredi Faiz Oranı 2019

Diğer bankalara göre oldukça uygun oranda faiz veren Hsbc'ye kredi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çalışanlara özel kredi, ev hanımlarına özel kredi, Eğitim kredisi,Emeklilere özel kredi gibi ihtiyaç kredisinin haricinde Hsbc'de taşıt,konut,esnaf ve bir çok farklı kredilerde bulunmaktadır. Ayrıca Hsbc'nin bazı dönemlerde duyurmuş olduğu kredi kampanyalarını da takip ederek uygun faizli kredilerden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında banka kredi başvurusu yapan kişinin kredi sicilini, kredi notunu, geçmiş ödemelerini, finansal durumunu, aylık gelirini sorgulayabilir. Sorgulama işlemleri Kredi Kayıt Bürosu (KKB) yani bilinen ismiyle kredi notu sisteminden gerçekleşmektedir. Bir kişinin bankalardan ihtiyaç kredisi alabilmesi için kredi notunun en az 1400 seviyesinde yer alması da gerekmektedir. Kredi notunuz düşük orandaysa kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuzu yükselmesi için çaba sarf etmelisiniz. Aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu görebilirsiniz, faiz oranları kredi vadesi ve miktarına göre değişmektedir.

GEREKLİ BELGELER:

Emekliler için: Hesap cüzdanı.
Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası,
Ücretlil​er: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge,
Firma Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi,
Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi,
Gelir durumunu gösteren belge,
Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi,
Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge.

Eğer sizlerde kredi başvurusu yapmak ve kullanmak istiyorsanız alınacak aracın ruhsat fotokopisiyle birlikte Hsbc şubesine gitmeniz gerekir. bu başvurular genel olrak aynı gün içerisinde verilebiliyor fakat yoğunluk dönemlerinde kredi değerlendirme süresi bir kaç gün sürebiliyor. Sayfamızda yer alan oranları inceleyerek Hsbc taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verileri görebilirsiniz. Hsbc taşıt kredisi şuan için %2.99 faiz oranlarıyla verilmektedir. Bu oranlar güncel faiz piyasalarına göre değişebilmektedir. Sizde kredi başvuru yapmadan önce bankadan güncel faiz değerlerini kontrol ediniz.

Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Krediye başvurduğunuz anda banka hemen onu değerlendirme sürecine alır, Kredi notunuz incelendikten sonra bir kaç kritere daha bakılır ve kredi değerlendirme merkezi kredinin sonucunu belirleyebilir. Kredi başvuruları yoğunluk olmadığı günlerde genellikle aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. İhtiyaç kredilerinde yoğunluk dönemlerinde kredi başvuru değerlendirme süreci 3 güne kadar uzayabilmektedir. Konut ve taşıt kredilerinde bu süreç 1 haftaya kadar uzayabilmektedir.

Hsbc Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ilk önce kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, Hsbc şubelerinden, çağrı merkezlerinden,atm'den,internet ve mobil bankacılıktan ve sms göndererek yapabilirler. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra banka değerlendirme sonucunu başvuru yapan kişiye olumlu veya olumsuz olarak bildirir. Sizlerde Hsbc'de uygun faiz oranıyla kredi almak istiyorsanız Hsbc kredi başvurusu sayfamıza bakabilir, seçtiğiniz başvuru kanallarından başvurunuzu yapabilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek sizlerde Hsbc kredi faiz oranları 2019 hesaplamalarını uygulayabilir, kredi başvurunuzu en uygun oranlarla Hsbc'den alabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat