HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)


HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle uygun krediler veren Hsbc kredi faiz oranları 2019 listesine göz atmanızda yarar var. Hsbc konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faizlerini inceleyerek en uygun krediye başvurunuzu yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
HSBC Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)
08 Aralık 2018 Cumartesi 20:46 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 Uygun oranlı kredi veren bankalar arasında yer alan Hsbc'de her zman uygun oranlı kredi faizleri bulunmaktadır. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyıorsanız sitemizde bulunan Hsbc kredi faiz oranları 2019 yılına ait verileri aşağıda görebilir, diğer banka faiz oranları ile Hsbc faiz oranları arasında karşılaştırma yapabilir, ve size en uygun ihtiyaç kredi faiz oranıyla başvurunuzu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Geçen yıla baktığımızda ihtiyaç kredisi vadesi 48 aya kadar veriliyorken, BDDK'nın almış olduğu kararla birlikte en fazla 36 ay vadeli kredi kullandırabilmektedir. Sizler de 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla kredi almak istiyorsanız hemen Hsbc kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Günümüz bankalar arasında hizmet veren Hsbc ihtiyaç kredi faiz oranları %2.65'den başlamaktadır.

Hsbc Kredi Faiz Oranı 2019

Diğer bankalara göre oldukça uygun oranda faiz veren Hsbc'ye kredi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çalışanlara özel kredi, ev hanımlarına özel kredi, Eğitim kredisi,Emeklilere özel kredi gibi ihtiyaç kredisinin haricinde Hsbc'de taşıt,konut,esnaf ve bir çok farklı kredilerde bulunmaktadır. Ayrıca Hsbc'nin bazı dönemlerde duyurmuş olduğu kredi kampanyalarını da takip ederek uygun faizli kredilerden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında banka kredi başvurusu yapan kişinin kredi sicilini, kredi notunu, geçmiş ödemelerini, finansal durumunu, aylık gelirini sorgulayabilir. Sorgulama işlemleri Kredi Kayıt Bürosu (KKB) yani bilinen ismiyle kredi notu sisteminden gerçekleşmektedir. Bir kişinin bankalardan ihtiyaç kredisi alabilmesi için kredi notunun en az 1400 seviyesinde yer alması da gerekmektedir. Kredi notunuz düşük orandaysa kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuzu yükselmesi için çaba sarf etmelisiniz. Aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu görebilirsiniz, faiz oranları kredi vadesi ve miktarına göre değişmektedir. 
Faiz Oranı

 
En fazla vade

 
İhtiyaç kredisi

 
%2,65

 
36 aya kadar


Taşıt kredisi

 
%2,99

 
48 aya kadar

 
Konut kredisi

 
%2.99

 
120 aya kadar

 


Hsbc İhtiyaç Kredisi:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
5.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
 236 TL

 
10.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
 471 TL

 
15.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
 706 TL

 
25.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
1.177 TL

 
30.000 TL

 
36 AY

 
2,65

 
1.412 TLÜst bölümde bulunan Hsbc ihtiyaç kredisi hsaplama tablosu 16.11.2018 tarihinde eklenmiş olup banka piyasa koşullarına göre faiz oranlarında farklılıklar olabilir. Kredi kullanmadan önce faiz oranlarının güncelliğini bankadan takip ediniz.


Hsbc Taşıt Kredi 

Aklınızda olan ve almak istediğiniz araçlara sahip olmak istiyorsanız sizlere özel uygun faizli taşıt krediniz Hsbc'de. Sizde alt tarafta bulunan Hsbc taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verilere bakabilir, taşıt kredisi alarak yeni yada ikinci el araç sahibi olabilirsiniz. yeni faizleri inceleyerek 48 aya varan vadelerle kredi çekebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan Hsbc bankasının ve başka bankaların kredi tekliflerini karşılaştırabilir, bankanın yapmış olduğu kredi kampanyalarını görebilir ve kredi başvurusu yapabilmek için en uygun faizli krediyi bulabilirsiniz.


Önceki yıllara baktığımızda 2019 yılının faiz oranlarının daha düşük olduğunu görebiliyoruz Taşıt kredisi kullanmak isteyenler için bazı özellikler aranmaktadır. Bu özellikler arasında kredi notunuzun yüksek olması, aylık gelirinizin bulunması, sicilinizin temiz olması gibi özellikleri söyleyebilirz. Bu açıdan taşıt kredileri 5 yaşına kadar olan araçlara verilebiliyor. Kredi kullanılacak aracın kasko değerinin en çok yüzde 70'ine kadar kredi alabilirsiniz. Yani 180.000 TL kasko değeri olan bir araca en fazla 126.000 TL taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredilere en fazla 48 aya kadar vadeler verilebiliyor. Aşağıda yer alan hesaplama tablosunu görebilir ve Hsbc bankasına taşıt kredisi başvurusu yapabilir. ve en uygun faizlerle kredinizi alabilirsiniz. 

Hsbc Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosu:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
20.000 TL

 
36 AY

 
2,99

 
999 TL

 
20.000 TL

 
48 AY

 
2,99

 
880 TL

 
30.000 TL

 
36 AY

 
2,99

 
1.498 TL

 
30.000 TL

 
48 AY

 
2,99

 
1.320 TL

 
50.000 TL

 
36 AY

 
2,99

 
2.496 TL

 
50.000 TL

 
48 AY

 
2,99

 
2.199 TL


Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Emekliler için: Hesap cüzdanı.
Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası,
Ücretlil​er: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge,
Firma Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi,
Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi,
Gelir durumunu gösteren belge,
Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi,
Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge.

Eğer sizlerde kredi başvurusu yapmak ve kullanmak istiyorsanız alınacak aracın ruhsat fotokopisiyle birlikte Hsbc şubesine gitmeniz gerekir. bu başvurular genel olrak aynı gün içerisinde verilebiliyor fakat yoğunluk dönemlerinde kredi değerlendirme süresi bir kaç gün sürebiliyor. Sayfamızda yer alan oranları inceleyerek Hsbc taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verileri görebilirsiniz. Hsbc taşıt kredisi şuan için %2.99 faiz oranlarıyla verilmektedir. Bu oranlar güncel faiz piyasalarına göre değişebilmektedir. Sizde kredi başvuru yapmadan önce bankadan güncel faiz değerlerini kontrol ediniz.

Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Krediye başvurduğunuz anda banka hemen onu değerlendirme sürecine alır, Kredi notunuz incelendikten sonra bir kaç kritere daha bakılır ve kredi değerlendirme merkezi kredinin sonucunu belirleyebilir. Kredi başvuruları yoğunluk olmadığı günlerde genellikle aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. İhtiyaç kredilerinde yoğunluk dönemlerinde kredi başvuru değerlendirme süreci 3 güne kadar uzayabilmektedir. Konut ve taşıt kredilerinde bu süreç 1 haftaya kadar uzayabilmektedir.

Hsbc Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ilk önce kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, Hsbc şubelerinden, çağrı merkezlerinden,atm'den,internet ve mobil bankacılıktan ve sms göndererek yapabilirler. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra banka değerlendirme sonucunu başvuru yapan kişiye olumlu veya olumsuz olarak bildirir. Sizlerde Hsbc'de uygun faiz oranıyla kredi almak istiyorsanız 
Hsbc kredi başvurusu sayfamıza bakabilir, seçtiğiniz başvuru kanallarından başvurunuzu yapabilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek sizlerde Hsbc kredi faiz oranları 2019 hesaplamalarını uygulayabilir, kredi başvurunuzu en uygun oranlarla Hsbc'den alabilirsiniz.

sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.