HSBC Kredi Kartı Başvurusu

Siz de ücretsiz olarak Hsbc kredi kartı başvurusu yaparak en avantajlı kredi kartı olan Advantage kredi kartına sahip olabilirsiniz. Online başvurunun yanı sıra sms ile, müşteri hizmetlerinden yada farklı alternatifleri kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu

  Ülkemizde 1990 yılından beridir hizmetine devam eden Hsbc Bank'ın, geçtiğimiz yıllarda yeniden yapılanmaya giderek özellikle teknoloji alanında iyi bir değişim süreci geçirmiştir. Hsbc kredi kartı başvurusu yapabilmek için pek çok farklı alternatif başvuru kanalı bulunmaktadır. Siz de bu kanallardan birisini tercih ederek, kredi kart başvuru talebinizi Hsbc'ye iletebilir ve kartınızı hemen alabilirsiniz. Hsbc'de herkese uygun çeşitli kredi kartları bulunmaktadır, isterseniz başvuruya geçmeden önce bu kartlardan ve özelliklerinden bahsedelim.


HSBC KREDİ KART BAŞVURUSU 2019

Hsbc kredi kart seçeneklerine göz atarak siz de en iyi kredi kartlarından birisine sahip olabilirsiniz. Hsbc kredi kartları bünyesinde farklı özellikleri barındırmaktadır. Alışveriş yapmayı sevenlere özel puanlar veren Hsbc kredi kartları ile harcadıkça kazanabilirsiniz. Hsbc Advantage, Hsbc Premier, Advance, Consept kredi kartları ile farklı özellikleri sunmaktadır. Özellikle üniversite öğrencileri için hazırlanmış olan Hsbc Consept Üniversiteli ve Hızz Üniversiteli kart ile öğrencilere özel kart vermektedir.


Hsbc Advantage Card: Advantage kredi kartı ile tüm alışverişler taksitlendirilebilir. Kampanyalardan faydalanarak kartınıza özel avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Yapılan tüm alışverişlerden NakitPuan kazanabilir ve bu puanlarınızla bedava alışveriş yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Hsbc Advantage kredi kartının yıllık aidat ücreti 97 TL olarak gözükmektedir.

Advance Kart: Hsbc Advance Card ile alışverişlerde bedava 6 taksit yapabilir, yurtdışı asistanlık hizmetlerinden yararlanabilir, havaalanı lounge hizmetinden ve karta özel tanımlı diğer ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 136 TL yıllık kart ücreti bulunmaktadır.

Consept Kredi Kartı: Yıllık aidatı olmadan kullanabileceğiniz kredi kartınızın olmasını istiyorsanız bu kart tam size göre. Consept Card ile alışverişleri taksitlendirebilir, NakitPuan kazanarak bu puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

HSBC KREDİ KARTI BAŞVURU YOLLARI

1. İNTERNETTEN BAŞVURU:

En çok kullanılan başvuru yöntemi olan internet üzerinden Hsbc kart başvurusu yapabilmek için Hsbc internet bankacılığına online müşteri olarak giriş yapmanız gerekmektedir. https://www.hsbc.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra "kredi kartları" sayfasına giderek "başvuru" seçeneklerinde istenilen bilgileri doldurduktan sonra kart başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

2. BANKA ŞUBESİNDEN:

HSBC kredi kartı başvurusu yapabilmek için Hsbc banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. En yakın Hsbc şubelerini görmek istiyorsanız buraya tıklayarak Hsbc şubelerine göz atabilir ve adresleri öğrenebilirsiniz.

3. MOBİL BANKACILIK:

HSBC mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra mobil bankacılık şifrenizi alıp giriş yaptıktan sonra "kredi kartı başvurusu" menüsüne giderek anında kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

4. MÜŞTERİ HİZMETLERİ:

0850 211 0 111 numaralı Hsbc müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak siz de kredi kart başvurusunu yapabilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de kredi kartına sahip olabilirsiniz. En avantajlı kredi kartları arasında yer alan Hsbc kredi kartı başvurusu yaparak 2019 yılında ve sonrasında kullanabileceğiniz kartınızı alarak avantajlı kampanyaları takip ederek, bu kampanya ve fırsatlardan siz de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde avantajlı ve anında onaylanan kredi kartları konularına da yer veriyoruz. Aşağıda yer alan bu konulara da göz atarak diğer kredi kartlarını da inceleyebilir ve online kart başvurusunu yapabilirsiniz.

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Anında onaylı kredi kartı veren bankalar

Hsbc kredi başvurusu

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

esat keskin

saglık ve market alışverişlerinde kullanacam teşekkürler

2018-12-02 18:55:36 -
duygu yonar

kredi cekmek istiyorum

2018-11-01 21:11:02 -
Kapat