İCBC Bank Eft Saatleri

Her bankanın finansal işlem gerçekleştirme saati farklıdır. Icbc eft saatleri 2019 yılında hangi zaman dilimde yapılıyor diye merak ediyorsanız, sayfamızdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

İCBC Bank Eft Saatleri
  Günümüzde para transferleri yani eft işlemi, her gün vatandaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Elektronik ortamlardan yapılan para transferi, pek çok vatandaşımız tarafından da bilinmemektedir. Her gün yapmamıza rağmen, eft işlemi hakkında bilgi sahibi değiliz. Sizler için, eft konusunda bilgi vereceğiz. Eft nedir, günün hangi saatlerinde yapılmaktadır, ne kadar ücret alınmaktadır vb. sorulara cevap arıyorsanız, yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. Icbc eft saatleri 2019 güncel verileriyle haberimizde yer almaktadır. Icbc eft işlemi ile ilgili bilgileri öğrenerek, daha kolay bir şekilde para transferi yapabilirsiniz. Daha güvenli bir şekilde ve zaman kaybetmeden eft işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Icbc şubelerini, müşteri destek hatlarını ve interneti kullanabilirsiniz.

ICBC EFT SAATLERİ
 
 

 
Saat: 08:30 - 17:00 (Hafta içi mesai saatlerinde)#Dikkat: Saat 16:00'dan sonra yapılacak eft işlemleri için Icbc, geç eft adı altında ekstra komisyon alabilmektedir.

Icbc internet bankacılığı, şubeler ve telefon bankacılığını (444 00 50) kullanarak saat 08:30 / 17:00 arası eft işleminizi yapabilirsiniz. Icbc eft saatlerinin yanında ücretleri hakkında daha detaylı bilgiye, aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.


ICBC EFT ÜCRETLERİ 2019

İşlem adı

Asgari tutar

Azami tutar

Kasadan yapılan eft

35 TL

350 TL

Hesaptan yapılan eft

35 TL

350 TL

İnternet bankacılığından yapılan eft

    - TL

3 TL

İsme gelen eft

36 TL

    - TLTÜM BANKALAR: Eft saatleri 2019

Yukarıdaki tabloyu inceleyerek Icbc eft işlem ücretlerini ve saatlerini öğrenebilirsiniz. Şubelerden, internet bankacılığı ve telefon bankacılığından yapacağınız para transfer işlemini, kolaylıkla ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Icbc eft saatleri 2019 yılı en güncel haliyle tablomuzda yer almaktadır. Şubelere gitmenize gerek kalmadan İnternet bankacılığından ve telefon bankacılığından zaman kaybetmeden eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Icbc ürün ve hizmetlerin ücretlerini; https://www.icbc.com.tr/tr/urun-ve-hizmet-ucretleri/detay/Urun-ve-Hizmet-Ucretleri/253/783/0 adresinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İcbc sayfaları:

İcbc kredi kartı başvurusu
İcbc kredi başvurusu