Icbc Bank Kimin Hangi Ülkeye Ait

Dünya'nın en büyük bankası ve şirket ünvanına sahip olan Icbc bank kime ait? Sizler de Icbc bank'ın kime ait olduğunu öğrenerek, kusursuz bankacılık hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Icbc Bank Kimin Hangi Ülkeye Ait

 Ülkemizde hizmet veren bankalardan biri de Icbc’dir. Icbc bank kimin? Kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, kobi bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Icbc bank kime ait? Müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeden çok yönlü finansal hizmetler sunan Icbc bank, hızla büyümeye devam ediyor. Icbc bank hakkında bütün merak ettiklerinizi, sayfamızda bulabilirsiniz.


Icbc Bank Hangi Ülkenin
 
Dünyanın 42 ülkesinde, yaklaşık 17.000 şubesiyle, 496 milyon bireysel ve 5 milyon kurumsal müşteriye kusursuz hizmet sunan Icbc bank, dünyanın en büyük bankası ünvanı almıştır. 2017 yılında dünyanın ilk 1000 bankası arasına giren ve en büyük şirketi arasında gösterilen Icbc bank kimin? 
 
Türkiye ve Çin gelişmekte olan ülkeler arasındadır. Hem finansal hem teknik açıdan birbirini tamamlayan iki ülke, ticari iş birliğinde de bir araya geldi. Icbc bank Çin devletine ait bir bankadır. Icbc, 29 Tekstilbank'ın %75.5'lik hissesini alarak Türkiye pazarına girmiştir. Icbc bank’ın sahip olduğu hisseler dışında geri kalan hisseleri İstanbul borsada işlem görmektedir. Icbc bank’a Turkey unvanı, 13 Kasım 2015 tarihinde verilmiştir.

İCBC Bank sayfaları:

İcbc kredi kartı başvurusu
İcbc kredi başvurusu
İcbc mevduat faiz oranları

Banka Icbc Turkey bank anonim şirketi olarak değişmiştir. Türkiye genelin 44 şube, 50 atm ile hizmet veren Icbc, internet ve telefon bankacılığı ile de müşterilerine hizmet vermektedir. 444 00 50 müşteri hizmetleri ile, 7/24 hizmet veren Icbc, dünyanın en büyük bankası olmaya devam ediyor. Müşterilerine çeşitli bankacılık hizmeti sunan Icbc; kurumsal bankacılık, kobi bankacılığı, ticari bankacılık ve bireysel bankacılık alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Icbc bank kimin diye merak eden vatandaşlarımız, sayfamızdaki bilgilere göz atabilirler. Dünya’nın en büyük bankası ve en büyük şirketi olan Icbc bank sayesinde sizler de, kusursuz bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. 44 şubesinde bine yakın personelle hizmet veren Icbc bank, Türkiye’nin de en büyük bankaları arasında gösteriliyor. Türkiye’de faaliyette olan bankaların kime ait olduklarını merak ediyorsanız, paylaşmış olduğumuz haberleri inceleyebilirsiniz. Türkiye pazarına girerek, hızlı bir gelişim gösteren Icbc bank ile sizler de kusursuz bankacık hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Ahmet

İcbc çin bankası diye biliyorum.

2021-11-23 15:01:28 -