48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar


48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

BDDK'nın ihtiyaç kredisi vadelerini 36 aya indirmesiyle bir çok kişi 48 ay vadeli kredi veren bankalar listesini aramaktadır. Peki 48 ay ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı?

sponsorlu reklamlar
48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
17 Ekim 2018 Çarşamba 11:59 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 Ağustos 2018'de BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından alınan karar doğrultusunda 48 ay olan ihtiyaç kredisi vadeleri tüm bankalarda 36 aya indirilmiştir. Alınan bu karar sonrasında tüm bankalar ihtiyaç kredisi vadelerini 36 aya indirerek bu doğrultuda kredi vermeye devam etmektedir. Ayrıca taşıt kredisi vadelerinin ise 48 ayda kalması da dikkat çeken bir unsurdu. Daha önceki yıllarda taşıt kredilerinin ve ihtiyaç kredisinin 36 aydan 48 aya çıkarılmasıyla beraber pek çok kişi kredi çekmişti. Peki 48 ay ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı? Hangi bankalar 48 aya varan vadelerle kredi veriyorlar, sizler için araştırdık ve bu sayfamızı hazırladık.

48 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler bankaların uygun faiz oranlı kredilerini karşılaştırmaktadır. Bunun yanı sıra 36 aya indirilen krediler sonrasında kredi kullanmak isteyen kişiler 48 ay vadeli kredi çekmek istemektedir. Ancak hem özel hem de devlet bankalarında BDDK tarafından alınan bu karar doğrultusunda sadece 36 aya kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Taşıt kredileri ise 48 ay, konut kredileri 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Siz de ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız bunu göz önünde bulundurarak hesaplamalarınızı bu doğrultuda yapmalısınız. Aşağıda ilginizi çekebilecek konuları da yayınladık. Bu konulara da göz atarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İlgili sayfalar:

Acil kredi lazım
Sicili bozuk olana kredi veren bankalar
Öğrenciye kredi veren bankalar

Yukarıda da dediğimiz gibi artık 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün değildir. Dolayısıyla 48 ay vadeli kredi veren bankalar bulunmamaktadır. Bunun yerine siz de 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan en uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.