sponsorlu bağlantılar

İşsizlere Kredi Veren Bankalar Maaş Belgesiz Kredi

İşsizlik artında bankalar da bu yönde çalışmalarını başlattı. İşsizlere kredi veren bankalar 2018 yılında ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çalışmayan kişilere de kredi vermektedir.

sponsorlu reklamlar

2017-12-15 13:07:38

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Türkiye'de her geçen gün işsizlik oranlarında artış görülmektedir. Böyle olunca bankalar da işsizlere kredi veren bankalar olarak çalışmalarını sürdürmekte ve yeni kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bununla beraber, işsizlik maaşı alan vatandaşlarımıza özel olarak avantajlı kredi tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Eğer işsiz ve çalışmıyorsanız acil para lazım diyorsanız bu konumuzu dikkatli şekilde inceleyin. Sizde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredileri vereceğimiz bankalardan başvuru yaparak alabilirsiniz.

Bankalar Belge Kredi limiti
Enpara Yok 30 BİN TL
CEPTETEB Yok 30 BİN TL
N Kolay Kredi Yok 30 BİN TL
ING Bank İsteyebilir 50 BİN TL
Odeabank İsteyebilir 40 BİN TL

Yukarıdaki bankalar gelir belgesiz ve kefilsiz, maaş bordrosuz kredi avantajı sunmaktadır. Eğer işsizlere kredi veren bankalardan nasıl kredi alabilirim diyorsanız, üzerinize kayıtlı bir evi, arsayı, araziyi yada bunlara benzer bir taşınmazı kredi için ipotek gösterebilirsiniz. Bu işlemden sonra yukarıda yer alan bankalar kolaylıkla kredi vermektedir. 48 aya varan vade seçenekleri ve en uygun faiz oranlarıyla beraber ipotekli kredinizi alabilirsiniz. Enpara (Finansbank internet bankası), Teb, N Kolay Kredi, İng Bank yada Odeabank'tan gelir belgesiz kolay kredi avantajından yararlanabilirsiniz. Cepteteb kredi başvurusu yapabilmek için marketinizden android yada ios uygulamayı kurmalı ve internet şubesine kayıt yaptırmalısınız. Bu işlemden sonra ise Cepteteb üzerinden 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İpotek karşılığı bireysel kredi konumuza da bakarak net bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşsiz ve çalışmayan kişiler için kredi nerden çekilir sorununa yanıt aradık. İşsizlere kredi veren bankalar üzerinden kredi çekmek isteyenler, sormak istediklerinizi yorum bölümümüze iletebilirsiniz. SSK'lı bir işyerinde çalışmıyorsanız bu kredi avantajından faydalanabilirsiniz. Bankalar genellikle krediye red verme nedenleri arasında kredi notunun düşük olması gösterilmektedir. Peki kredi notu düşük olanlar kredi çekemezler mi ve kredi notunu artırmak için neler yapılmalıdır? Sizler, eğer hem kredi notunuz düşük ve hemde çalışmıyorsanız kredi çekme yüzdeniz düşecek ve kredi çekmeniz zorlaşacaktır. İşsizlere kredi veren bankalar, kredi başvurularında kredi notunu incelemekte ve kredi siciline göre kredi vermektedirler. Sizde bu kritere dikkat etmeli ve kredi başvurusunu ona göre yapmalısınız. Ayrıca işsizlere kredi ile ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA