İşsizlere Kredi Veren Bankalar Maaş Belgesiz Kredi

İşsizlik artında bankalar da bu yönde çalışmalarını başlattı. İşsizlere kredi veren bankalar 2018 yılında ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çalışmayan kişilere de kredi vermektedir.

İşsizlere Kredi Veren Bankalar Maaş Belgesiz Kredi

 Türkiye'de her geçen gün işsizlik oranlarında artış görülmektedir. Böyle olunca bankalar da işsizlere kredi veren bankalar olarak çalışmalarını sürdürmekte ve yeni kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bununla beraber, işsizlik maaşı alan vatandaşlarımıza özel olarak avantajlı kredi tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Eğer işsiz ve çalışmıyorsanız acil para lazım diyorsanız bu konumuzu dikkatli şekilde inceleyin. Sizde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredileri vereceğimiz bankalardan başvuru yaparak alabilirsiniz.
 

BankalarBelgeKredi limiti
EnparaYok30 BİN TL
CEPTETEBYok30 BİN TL
N Kolay KrediYok30 BİN TL
ING Bankİsteyebilir50 BİN TL
Odeabankİsteyebilir40 BİN TL
 

Yukarıdaki bankalar gelir belgesiz ve kefilsiz, maaş bordrosuz kredi avantajı sunmaktadır. Eğer işsizlere kredi veren bankalardan nasıl kredi alabilirim diyorsanız, üzerinize kayıtlı bir evi, arsayı, araziyi yada bunlara benzer bir taşınmazı kredi için ipotek gösterebilirsiniz. Bu işlemden sonra yukarıda yer alan bankalar kolaylıkla kredi vermektedir. 48 aya varan vade seçenekleri ve en uygun faiz oranlarıyla beraber ipotekli kredinizi alabilirsiniz. Enpara (Finansbank internet bankası), Teb, N Kolay Kredi, İng Bank yada Odeabank'tan gelir belgesiz kolay kredi avantajından yararlanabilirsiniz. Cepteteb kredi başvurusu yapabilmek için marketinizden android yada ios uygulamayı kurmalı ve internet şubesine kayıt yaptırmalısınız. Bu işlemden sonra ise Cepteteb üzerinden 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İpotek karşılığı bireysel kredi konumuza da bakarak net bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşsiz ve çalışmayan kişiler için kredi nerden çekilir sorununa yanıt aradık. İşsizlere kredi veren bankalar üzerinden kredi çekmek isteyenler, sormak istediklerinizi yorum bölümümüze iletebilirsiniz. SSK'lı bir işyerinde çalışmıyorsanız bu kredi avantajından faydalanabilirsiniz. Bankalar genellikle krediye red verme nedenleri arasında kredi notunun düşük olması gösterilmektedir. Peki kredi notu düşük olanlar kredi çekemezler mi ve kredi notunu artırmak için neler yapılmalıdır? Sizler, eğer hem kredi notunuz düşük ve hemde çalışmıyorsanız kredi çekme yüzdeniz düşecek ve kredi çekmeniz zorlaşacaktır. İşsizlere kredi veren bankalar, kredi başvurularında kredi notunu incelemekte ve kredi siciline göre kredi vermektedirler. Sizde bu kritere dikkat etmeli ve kredi başvurusunu ona göre yapmalısınız. Ayrıca işsizlere kredi ile ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Yorum yap: