sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank'tan kuruluş yıldönümüne özel kredi kampanyasi

Vakıfbank, kredi çekmek isteyenlere özel olarak kuruluş yıldönümüne özel kredi kampanyası oluşturdu. Özel ihtiyaç kredisinden yararlanmak ve kampanya detaylarına ulaşmak için araştırma konumuzu okuyunuz.

sponsorlu reklamlar

2017-04-04 17:54:24

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 Acil nakite ihtiyaçları olanlar için Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kampanyası! Vakıfbank'ın kuruluş yıldönümüne özel olarak sunulan kampanya kapsamında uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle kredi çekebiliyorlar.

Vakıfbank Kredi Kampanyası

Vakıfbank'ın müşterilerine sunduğu bu kredi kampanyasından yararlanabilmeniz için; Vakıfbank 63. yıl dönümüne özel olarak kampanya düzenledi. 48 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Kamuya bağlı Vakıfbank'ın 63. yıl dönümüne özel sunulan kampanya kapsamında özel sektör çalışanlarıyla beraber emekliler 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Vade fırsatından ziyade çoklu kanallardan hızlı başvuru fırsatı sunan Vakıfbank, ayrıca kredi kampanyaları 2017 kapsamında krediyi müşterilerine sunmaktadır. Kredi faiz oranları ise kredinin miktarına göre değişiklik göstermektedir. 


Bin TL - 10.000 tl arası kredi kullanmak isteyen kişiler bu kampanya kapsamında %1,20 faiz oranından faydalanırken, 10.001 - 90.000 arası kredi kullanmak isteyenlere özel olarak %1,16 faiz oranı sunulmaktadır. Ayrıca diğer yandan Vakıfbank kuruluş yıldönümüne özel olarak krediler masrafsız olarak da sunulmaktadır. Vakıfbank'ın diğer kredi kampanyaları arasında bulunan masrafsız kredisi ise %1,25 faiz oranından müşterilerine sunulmaktadır.

48 ay vadeli olarak seçenekleriyle beraber 10 Bin TL kredi çekmek isterseniz size %1,20 oranında faiz yansıtılıp aylık ödemeniz 290 TL olmaktadır. 48 ay vadeli &1,20 faiz oranlı kredinin sigorta masrafları hariç olarak tüm masrafları da yıllık %19 olmaktadır.


Vakıfbank yıl dönümü kredi kampanyası başvurusuna Vakıfbank şubelerinden, internet şubesinden, mobil bankacılıktan, müşteri hizmetlerinden ve sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak için; KREDİ TC Kimlik no Aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 5724'e sms yollamanız gerekmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724'ü arayarak da kampanya hakkında bilgi alabileceğiniz gibi kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA