ING ATM Günlük Para Çekme Limiti 2022

İNG Bank atm günlük para çekme limitini inceleyerek, İNG ATM'lerinden günlük olarak ne kadar para çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

ING ATM Günlük Para Çekme Limiti 2022

ING Bank günlük para çekme limiti 2022 yılında 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu limitin İNG Bank tarafından arttırılması mümkün değildir. Diğer bankalar gibi ING Bank da bankamatiklerini tüm müşterilerine eşit olarak hizmet alabilmesi için, günlük para çekme limitleri her müşteri için aynıdır. Ancak bazı özel banka kartlarının ayrıcalıklı olarak tanımlanabilmesi ile birlikte İNG atm para çekme limitleri yükseltilebilmektedir.

ING ATM'sinden Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

ING Bank ATMlerinden para çekmek istiyorsanız, müşteri tanımlamasına göre belirli bir limitiniz olacaktır. Standart olarak bankamatikten günlük para çekme limitleri aşağıda yer almaktadır.

  • ING ATM'lerinden günlük para çekme limiti 2.000 TL'dir.
  • Haftalık olarak para çekme limiti 15.000 TL,
  • Aylık para çekme limiti ise 30.000 TL olarak belirlenmiştir.

ING Bank ATM Para Çekme Limiti Yükseltme

ING Bank, tüm müşterilerineeşit olarak yaklaşmak için bankamatiklerinden para çekme limiti standart müşteriler için aynı tutulmaktadır ve limitler yükseltilmemektedir. Eğer business gibi özel bankamatik kartlarına sahipseniz günlük atm para çekme limitiniz arttırılabilir.

ING Bank QR Kod İle Para Çekme Limiti

2021 yılında ING atmlerinden qr kod ile para çekme limiti ise tek seferde 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Kartsız para çekme işlem dahilinde değerlendirilen qr kod ile para çekme limitlerinin de arttırılması mümkün değildir. ING'nin diğer ATM işlem limitlerini de aşağıda yer almaktadır.

İNG kartsız para çekme limiti

Para Yatırma

Günlük 20.000 TL

ParaMara Karta Para Yatırma

Tek seferde 300 TL

Aylık 750 TL

İNG cebe havale para çekme limiti

Günlük 500 TL

Haftalık 1000 TL

Aylık 1.500 TL

İNG QR Kod ile Para Çekme limiti

Tek seferde 1.500 TL

Aylık 5.000 TL

İNG atm para çekme ve yatırma limiti

Para Yatırma

Günlük 20.000 TL

Para Çekme

2.000 TL

Aylık 30.000 TL

Daha yüksek miktarlarda nakit para çekmek için, yurt genelinde yaygın olarak bulunan ING şubelerini ziyaret edebilir, banka içerisinde yer alan kasadan paranızı anında ücretsiz bir şekilde çekebilirsiniz.

İNG Bank kartsız para çekme

Yorum yap:

Kapat