İNG Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

FAİZ ORANI
TAHSİS ÜCRETİ
TOPLAM ÖDEME
FAİZ TUTARI
YILLIK MALİYET
BANKA KOMİSYONU
TEMİNAT
KEFİL SAYISI
KREDİLENDİRME ORANI
AYLIK TAKSİT
Sponsorlu bağlantılar

İng Bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve hesaplamalarını merak eden vatandaşlarımız, güvenilir ve tamamen ücretsiz hesaplama aracımızdan yararlanabilirler. İng Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama, kredi başvurularından önde en çok araştırılan konudur. Düşük faiz ve avantajlı taksitlendirme imkanından yararlanmak istiyorsanız, İng Bank tüketici kredisine başvuru yapabilirsiniz. İng Bank üzerinden çekeceğiniz bireysel ihtiyaç krediniz ile düğün eğitim, tatil ve eşya masraflarınızı karşılayabilir, çeşitli hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ödeme planınızırahatlıkla oluşturabilir ve geri ödemede herhangi bir zorluk yaşamazsınız. 

 

İng Bank Kredi Hesaplama

İng Bank ihtiyaç kredisinden % 1.74 faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Lakin, faiz oranları ödeme performansınıza yani kredi notunuza göre değişiklik gösterebilmektedir. İng Bank müşterisi olmayanlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda gerekli evrakları kurye aracılığı ile bankaya ileterek, kısa süre içinde kredilerini kullanmaya başlayabilirler. Kredibankalar üzerinden en uygun, en hızlı hesaplamayı yapabilecek ve en doğru bilgilere ulaşabileceksiniz. Vakit kaybetmeden hesaplamanızı yapabilir ve en güncel faizlerle aylık taksitlerinizi görebilirsiniz. 

 

İlginizi çekebilir:

İng Bank kredi faiz oranları 2019

İng Bank müşteri hizmetleri

 

İng Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalar, pek çok banka ürün ve hizmetini dijital platformlar üzerinden sayısız müşteriye ulaştırabiliyor. En uygun ve güncel faiz oranlarıyla hesaplamanızı sitemiz üzerinden yapabilir ve başvurularınızı vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Tüketici kredisi çatısı altında sunulan ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz. 

 

İng Bank Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İng Bank ülkemizde 223 şubesi ile hizmet vermektedir. Bulunduğunuz lokasyona en yakın şubeye giderek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında sonucu anında öğrenebilirsiniz.

 

İng Bank Müşteri Hizmetlerinden Kredi Başvurusu

0850 222 0 600 numaralı İng Bank müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat boyunca arayabilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde vakit kaybetmeden ve avantajlı faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu, müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. 

 

İng Bank Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şubelerde sıra bekleyip zaman kaybetmek istemiyorsanız, tek bir kısa mesaj ile bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ ve T.C. kimlik numaranızı yazıp 2205’e mesaj atmanız. Kredi başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza bilgilendirme mesajı olarak gönderilecektir. Onaylanan kredinizi şubelere giderek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

İng Bank ATM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Her bankada olduğu gibi İng Bank atm’leri de, sayısız bankacılık işlemi yapmanıza olanak sağlıyor. İng Bank müşterisi olan her vatandaşımız atm’lerden kredi başvurusu yapabilir. Bunun için yapmanız gereken, giriş- başvurular- kredi başvurusu adımlarını izlemek. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

İng Bank İnternet Bankacılığı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredibankalar üzerinden hesaplamanızı yaptıktan sonra, internet olan her yerden İng Bank internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra başvurular sekmesinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İng Bank internet bankacılığına giriş ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için lütfen tıklayınız!

 

İng Bank Mobil Bankacılık İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İng Bank mobil uygulaması akıllı telefonunuza indiredikten sonra sisteme giriş yapınız. Başvurular kısmından ihtiyaç kredisi başvurusu adımlarını izleyerek başvuru yapabilirsiniz.

 

İng Bank Web Sitesi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İng Bank resmi web sitesinde bulunan kredi başvurusu formunu doldurabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Hemen başvur sekmesine tıklayarak kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Web sitesi üzerinden daha hızlı ve güvenilir bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu için tıklayınız!

 

İng Bank ihtiyaç kredisi başvuru sayfası üzerinden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz.

 

İhtiyaç kredilerinde vade ve faiz oranları, dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardır. Vade uzadıkça, aylık taksit ödemeniz azalacaktır. Lakin, faiz oranında bir artış meydana gelir. Bu sebepten ötürü İng Bank ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmeden önce güvenli bir hesaplama aracını kullanmanız gerekmektedir. Kredibankalar ihtiyaç kredisi hesaplama aracını rahatlıkla kullanabilir, en güncel faiz oranlarıyla hesaplama yapabilir, aylık taksit ve toplam geri ödemenizi görebilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi miktarı belirleyerek, sitemizin tamamen ücretsiz olan hesaplama aracını kullanabilir ve vakit kaybetmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İng Bank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda banka tarafındn istenen belgeler aşağıdaki gibidir.

  1. T.C. kimliği, ehliyet, pasaport fotokopisi
  2. Yabancı uyruklu vatandaşlar kredi başvurusunda bulunacaksa; Pasaport,  ikametgah belgesi, oturma izni ve başvuran şahsa ait son 3 ay içinde alınan elektirik, su, telefon faturası
  3. Gelir belgesi
  • Ücretli çalışanlar: Sgk belgesi, maaş bordrosu, şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli kartı, emekli aylık bildirgesi, emekli maaşınızın gösterildiği banka hesap cüzdanı
  • Serbest meslekle uğraşanlar: son 1 yıl içinde alınan vergi levhası, işletme hesap özeti ve üye olduğu kuruştan alınan üyelik belgesi
  • Tüzel kişi firmaları:ü noter onaylı imza sirküleri, vergi levhası,ticaret sicil gazetesi, bilonço ve son dönem detay mizanı
  • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi

İng Bank gerekli gördüğü durumlarda ek belge ve teminat isteyebilimektedir. Kira, gayrimenkül ve çiftçilik geliri banka tarafından ek gelir olarak kabul edilmektedir. Eğer, bir çiftçi ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaksa dikkate alınacak gelir; emekli ya da ücret geliridir.

Kredinizi güvence altına almak istiyorsanız, İng Bank bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanırken hayat sigortası da yaptırabilirsiniz.