Ing Bank Turuncu Hesap Özellikleri 2019

Yüksek faizlerle paranızı değerlendirmek istiyorsanız haberimizde, Ing Bank e- turuncu hesap özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dijital platformlar üzerinden hesabınızı açın, avantajlı faiz oranlarından faydalanın!

Ing Bank Turuncu Hesap Özellikleri 2019

 

 İnternet ve mobil bankacılığını kullanarak hesap açmak ve avantajlı faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, Ing Bank turuncu hesap özellikleri hakkında yaptığımız araştırmaları inceleyebilirsiniz. Mevcut paranızı ya da maaşınızı, faiz getirisi ile değerlendirerek kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde pek çok vatandaşımız bankaların bu sistemini kullanarak birikim yapmaktadır. Birikim yapmaya karar verdiyseniz, Ing Bank turuncu hesap özelliklerini sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz. 

Ing Bank E-turuncu Hesap Özellikleri

Ing Bank turuncu hesabı ilk defa açtıracak olanlar, hoş geldin faizinden yararlanabilirler. Hoş geldin faizi, ilk defa hesap açtıracak olan müşterilere, bankanın uyguladı yüksek faiz oranıdır. Açılan hesap çeşidine göre hoş geldin faizinin uygulanma süresi farklılık gösterebilmektedir. Örneğin: hoş geldin faizi, E-turuncu hesaba 365 gün uygulanırken; Turuncu hesaba 90 gün uygulanmaktadır. E- turuncu hesabınızı açtırdığınız gün siz de, yüksek faiz oranlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. E- turuncu hesapta faiz oranları, piyasadaki faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Faiz, hesaba günlük olarak işlemektedir. E- turuncu hesabı açmak için de herhangi bir alt limit yoktur. Hesabınıza hafta içi 17:00’den önce para yatırdıysanız, aynı gün size faiz kazandırmaya başlayacaktır. Hoş geldin yani yüksek oranlı faiz belirli miktarlara kazar geçerlidir. 1.000.000 TL, 250.000 USD/EUR/GBP’ye kadar hoş geldin faizi uygulanır. Belirtilen tutarların üstüne düşük tutarlı faiz uygulanmaktadır. E- turuncu hesabınız ile atm’lerden para çekebilir, yatırabilir ve para transfer işlemleri (eft/ havale) yapabilirsiniz. E- turuncu hesabınız ile düzenli yada otomatik ödeme talimatı veremezsiniz. Şimdi ise özelliklerini öğrendiğiniz E-turuncu hesaba nasıl başvuru yapılacağını öğrenelim.


İng Bank turuncu hesap faiz hesaplama

Ana para

Vade

Faiz oranı

Vade sonu net kazanç

10.000 TL

1 ay

% 22

10.154 TL

30.000 TL

1 ay

% 22

30.461 TL

50.000 TL

1 ay

% 22

50.768 TL

100.000 TL

1 ay

% 22

101.537 TL#Dikkat:
Farklı miktarların e-turuncu hesap ile ne kadar kazandıracağını hesaplamak için lütfen tıklayınız!

Mevcut paranız ya da maaşınız hesapta dururken değerlensin istiyorsanız, E-turuncu hesaba başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir alt limiti olmayan E-turuncu hesaba para yatırarak, kazanç elde edebilirsiniz. E-turuncu hesabınızdan herhangi bir hesap işlem ücreti alınmamaktadır. Faiz kazancı günlük olarak hesabınıza işler ve para çektiğiniz zaman vade bozulmaz. E-turuncu hesaba atm, internet ve mobil şube, ingbank.com.tr ve telefon bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Ing Bank şubelerinden E- turuncu hesap için başvuruda bulunamazsınız. Şubelere gidip vakit kaybetmek yerine, dijital platformlar üzerinden gerçekleştirdiğiniz başvurularda, her zaman daha avantajlı faiz oranlarıyla karşılaşırsınız. Ing Bank turuncu hesap özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olduysanız sizler de, 1 yıl boyunca hoş geldin faizinden yararlanmak için vakit kaybetmeden başvuru yapın. TL, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini ile e- turuncu hesabınızı açtırarak, kazanmaya başlayın. Maaşınızı vadesiz hesabınızda bekletmek yerine e- turuncu hesapta değerlendirerek, faiz kazancı elde edebilirsiniz.

İLGİLİ SAYFALAR:

En yüksek faiz veren banka 2019
İng Bank cebe havale
İng Bank kredi faiz oranları
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat