MHRS İptal edilen randevuyu geri alma

MHRS iptal edilen randevuyu geri alma nasıl yapılır diyorsanız bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

MHRS İptal edilen randevuyu geri alma

MHRS Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile hastane randevusu internet üzerinden kolaylıkla alınabilmektedir. ALO 182 hattı gibi çalışan ve internet üzerinden kişilerin devlet hastanelerinde online randevu alabilmelerini sağlayan MHRS iptal edilen randevuyu geri alma işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfamızda anlattık.

Mhrs iptal edilen randevuyu geri alma süresi

MHRS sistemi üzerinden alınan randevuları son 15-20 dakika kala iptal edebilirsiniz. Ancak iptal edilen randevu tekrardan alınmamaktadır. Randevu saatine geç kalmanız durumunda randevunuz otomatik olarak iptal edilecektir. MHRS sisteminden iptal ettiğiniz randevuyu aynı saat ve günde tekrar alamazsınız ancak yeni bir randevu alabilmeniz mümkündür.

Randevu iptal edilmezse para kesilir mi?

MHRS hastane randevularınızı telefondan veya internet üzerinden iptal edebilirsiniz. Hastane renduvusunu iptal etmediğinizde herhangi bir para kesintisi olmamaktadır.

MHRS ne zamana kadar iptal edilir?

MHRS sistemi üzerinden alınan randevuların iptali, randevu saatine 15-20 dakikaya kadar iptal edilmektedir. MHRS iptal etmek istiyorsanız MHRS sayfasına giderek T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapınız. Ardından randevularınızı kontrol ederek iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ALO 182 MHRS sistemini arayıp da randevunuzu iptal edebilir veya yeni randevu alabilirsiniz.

Devlet kaç yılda bir gözlük veriyor?

Devlet implant tedavisini karşılıyor mu?

Yorum yap:

Kapat