Papara Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Papara hesap silme ve kapatma işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenerek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Papara Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Papara, 2016 yılından beridir internet üzerinden alışveriş ve para transferi hizmeti veren online cüzdan uygulamasıdır. Özellikle bitcoin ve kripto para alımlarında Binance ve diğer borsalara para aktarmak için tercih edilen Papara, kısa süre önce Resmi Gazete'te yayınlanarak yürürlüğe giren kripto para genelgesine göre Papara'dan kripto para platformlarına para yatırmak yasaklanmıştır. Bu yasak sonrasında pekçok kişi Papara hesap kapatma ve üyelik iptali işlemlerinin nasıl yapıldığını araştırmaya başladı. Bu sayfamızda Papara hesabınızı en kolay yoldan nasıl iptal edebileceğinizi ve üyelik bilgilerinin nasıl silineceğini anlattık.

 

Papara Hesap Silme

Papara üyelik iptali hesap kapatma işlemleri oldukça basit bir şekilde yapılabilir. Papara internet sitesinde bulunan hesabınızı iptal etmek için, mesai saatleri içerisinde Papara müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisini aradığınızda sizden doğum tarihi gibi güvenlik bilgileri istenecektir. Ayrıca hesabı neden iptal ettiğinizle alakalı soruları da yanıtlamanız gerekmektedir. Papara müşteri temsilcisi sizi ikna etmek ve hesabı kapatmamak için çalışacaktır. Hesabı kullanmak istemediğinizi ve kapatmak istediğinizi belirtirseniz, hesabınız kısa süre içerisinde iptal edilecektir. Papara çağrı merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. 0850 340 0 340 numaralı Papara müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızı iptal edebilirsiniz.

 

Papara Kart İptali

Papara'da birçok kişi Papara kartı da kullanmaktadır. Eğer kartınızı iptal etmek ve üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız:

  • Papara hesabınıza giriş yapın,
  • Papara Card sayfasına gelin ce "Kartı İptal Et" seçeneğine tıklayıp onaylayın.
  • Kartınız hemen iptal edilecektir.
  • Üyeliği sonlandırmak için ise müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

 

Adıma Papara hesabı açılmış ne yapmam gerekiyor?

Papara, özellikle kaçak bahis sitelerine para gönderiminde de sıkça kullanılmaktadır. Eğer sizden habersiz adınıza Papara hesabı açıldığını fark ederseniz en kısa sürede savcılığa giderek suç duyurusunda bulunmanız gerekmektedir. Hangi bankada hesabınız olup olmadığını e-Devlet'e giriş yaparak sorgulayabilirsiniz.

 

Papara hesap silme işlemlerini bu sayfamızda anlattığımız gibi yaparsanız, Papara hesabınız en kısa süre içerisinde iptal edilecek hesabınız kapatılacaktır.

 

Getir sipariş iptal etme