İş Bankası 5000 TL Kredi Başvurusu

Ülkemizde hizmet veren İş Bankası 5 bin tl kredi kullanmak isteyenler faiz oranları, hesaplama ve başvuru kanallarına bu konudan göz atabilirler.

İş Bankası 5000 TL Kredi Başvurusu

 Cumhuriyet döneminin ilk bankası ve Mustafa Kemal Atatürk talimatlarıyla açılmış olan İş Bankası, günümüzde finansal pek çok alanda hizmet vermekterdir. Özellikle sunduğu uygun faizli kredi kampanyaları ile dikkat çeken banka; konut, ihtiyaç, taşıt ve diğer özel alanlarla ilgili finansman desteği sağlamaktadır. İş Bankası 5000 tl ihtiyaç kredisi için yapılması gerekenleri bu konuda sıraladık. Ayrıca konu detaylarımızda İş Bankası'nın 5 bin TL kredisi için faiz oranı, taksit seçenekleri ve   başvuru kanalları hakkında bilgileri vereceğiz.

İş Bankası 5 bin TL kredi

İş Bankası'ndan 5 bin tl ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,49 faiz oranı ve farklı başvuru kanallarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda sizler için bu krediden yararlanmak isteyenlere özel olarak kredi maliyet tablosu hazırladık. Bu tablo İş Bankası'nın resmi sitesinden alıntılanmış olup, tüm hesaplamalar oradan yapılmıştır. Farklı kredi başvuru ve hesaplamaları için İş Bankası'nın web sitesini de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki hesaplama %1,49 faiz oranından yansıtılmaktadır. İş Bankası 5 bin tl kredi hesaplama için örnek tablo;

Kredi miktarı

Vade sayısı

Aylık ödemesi

Toplam ödenecek tutar

 5.000 TL

 24 ay

 258 TL

 6.193 TL

 5.000 TL

 36 ay

 190 TL

 6.823 TL

 5.000 TL

 48 ay

 156 TL

 7.490 TL


iş bankası 5000 tl kredi başvurusu

 İlgili konu: 5.000 TL kredi

Nasıl Başvururum?

Bu krediye İş Bankası internet şubesinden, İş Cep mobil uygulamadan yada şubelerine giderek başvurabilirsiniz. Diğer yandan, İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724'ü arayarak başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. İş Bankası bu kredi başvurularında da kredi notu, kredi sicili ve aylık gelirinizi incelemekte ve uygun gördüğü kişilere krediyi onaylamaktadır. Bu konudaki detayları inceleyebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunu hemen yapabilir.

Ayrıca başvuru kanalları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için, İş Bankası kredi başvurusu 2018 konusuna da bakabilirsiniz.

Yorum yap: